Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-3

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 408 417 ₴
до
до
6 524 440 ₴
від
від
43 м²
до
до
120 м²
78 квартир
78 квартир
1-кімнатна квартира, від 2 408 417 ₴, 43.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 408 417 ₴
‍55 113 ₴ за м2
1 кімната43.7 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 2 823 106 ₴, 52.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 823 106 ₴
‍53 569 ₴ за м2
2 кімнати52.7 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 894 774 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 894 774 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 894 774 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 894 774 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 2 899 888 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 899 888 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 919 729 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 919 729 ₴
‍51 585 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 949 886 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 949 886 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 949 886 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 949 886 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 949 886 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 949 886 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 949 886 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 949 886 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 969 639 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 969 639 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 969 639 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 969 639 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 969 639 ₴, 56.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 969 639 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.6 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 974 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 974 885 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 974 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 974 885 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 974 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 974 885 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 999 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 999 885 ₴
‍52 908 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 999 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 999 885 ₴
‍52 908 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 2 999 885 ₴, 56.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍2 999 885 ₴
‍52 908 ₴ за м2
2 кімнати56.7 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 105 436 ₴, 60.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 105 436 ₴
‍51 585 ₴ за м2
2 кімнати60.2 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027