Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-3

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 408 417 ₴
до
до
6 524 440 ₴
від
від
43 м²
до
до
120 м²
78 квартир
78 квартир
3-кімнатна квартира, від 3 904 171 ₴, 77 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 904 171 ₴
‍50 704 ₴ за м2
3 кімнати77 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 955 094 ₴, 77 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 955 094 ₴
‍51 365 ₴ за м2
3 кімнати77 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 990 851 ₴, 79.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 990 851 ₴
‍50 263 ₴ за м2
2 кімнати79.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 4 413 322 ₴, 80.4 м², ЖК Грінвуд-3
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍4 413 322 ₴
‍54 892 ₴ за м2
2 кімнати80.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2025
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
3-кімнатна квартира, від 4 473 593 ₴, 91 м², ЖК Грінвуд-3
‍4 473 593 ₴
‍49 160 ₴ за м2
3 кімнати91 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 513 715 ₴, 91 м², ЖК Грінвуд-3
‍4 513 715 ₴
‍49 601 ₴ за м2
3 кімнати91 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 5 010 455 ₴, 95.9 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 010 455 ₴
‍52 247 ₴ за м2
3 кімнати95.9 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 5, Секція 9
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 100 156 ₴, 96.8 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 100 156 ₴
‍52 688 ₴ за м2
3 кімнати96.8 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 195 964 ₴, 97.8 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 195 964 ₴
‍53 128 ₴ за м2
3 кімнати97.8 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 287 605 ₴, 97.9 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 287 605 ₴
‍54 010 ₴ за м2
3 кімнати97.9 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 304 910 ₴, 102.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 304 910 ₴
‍51 806 ₴ за м2
3 кімнати102.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 308 988 ₴, 97.5 м², ЖК Грінвуд-3
‍5 308 988 ₴
‍54 451 ₴ за м2
3 кімнати97.5 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 5 400 497 ₴, 97.6 м², ЖК Грінвуд-3
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍5 400 497 ₴
‍55 333 ₴ за м2
3 кімнати97.6 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 6 185 608 ₴, 119.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍6 185 608 ₴
‍51 806 ₴ за м2
3 кімнати119.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 6 412 605 ₴, 120.7 м², ЖК Грінвуд-3
‍6 412 605 ₴
‍53 128 ₴ за м2
3 кімнати120.7 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 5, Секція 9
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 6 417 918 ₴, 120.8 м², ЖК Грінвуд-3
‍6 417 918 ₴
‍53 128 ₴ за м2
3 кімнати120.8 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 6 444 394 ₴, 120.3 м², ЖК Грінвуд-3
‍6 444 394 ₴
‍53 569 ₴ за м2
3 кімнати120.3 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 6, Секція 10
здача у 2 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 6 524 440 ₴, 120.8 м², ЖК Грінвуд-3
‍6 524 440 ₴
‍54 010 ₴ за м2
3 кімнати120.8 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 5, Секція 9
здача у 2 кв. 2026