Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-3

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 408 417 ₴
до
до
6 524 440 ₴
від
від
43 м²
до
до
120 м²
78 квартир
78 квартир
2-кімнатна квартира, від 3 131 978 ₴, 60.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 131 978 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати60.2 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 131 978 ₴, 60.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 131 978 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати60.2 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 148 027 ₴, 59.5 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 148 027 ₴
‍52 908 ₴ за м2
2 кімнати59.5 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 196 702 ₴, 63.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 196 702 ₴
‍50 263 ₴ за м2
2 кімнати63.6 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 3 199 392 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 199 392 ₴
‍50 704 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 224 744 ₴, 63.6 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 224 744 ₴
‍50 704 ₴ за м2
2 кімнати63.6 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 242 556 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 242 556 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 250 095 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 250 095 ₴
‍50 704 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 270 509 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 270 509 ₴
‍51 585 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 291 231 ₴, 60.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 291 231 ₴
‍54 672 ₴ за м2
2 кімнати60.2 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 298 462 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 298 462 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 298 462 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 298 462 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 318 325 ₴, 66.9 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 318 325 ₴
‍49 601 ₴ за м2
1 кімната66.9 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 3 318 325 ₴, 66.9 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 318 325 ₴
‍49 601 ₴ за м2
1 кімната66.9 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 384 129 ₴, 64.5 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 384 129 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати64.5 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 466 180 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 466 180 ₴
‍54 672 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 466 180 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 466 180 ₴
‍54 672 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 481 347 ₴, 67.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 481 347 ₴
‍51 806 ₴ за м2
1 кімната67.2 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 482 935 ₴, 68.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 482 935 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати68.1 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 482 935 ₴, 68.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 482 935 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати68.1 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027