Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-3

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 408 417 ₴
до
до
6 524 440 ₴
від
від
43 м²
до
до
120 м²
78 квартир
78 квартир
2-кімнатна квартира, від 3 494 133 ₴, 63.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 494 133 ₴
‍55 113 ₴ за м2
2 кімнати63.4 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 498 983 ₴, 64 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 498 983 ₴
‍54 672 ₴ за м2
2 кімнати64 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 512 960 ₴, 68.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 512 960 ₴
‍51 585 ₴ за м2
2 кімнати68.1 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 533 153 ₴, 68.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 533 153 ₴
‍51 806 ₴ за м2
1 кімната68.2 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 3 548 188 ₴, 68.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 548 188 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати68.2 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 580 021 ₴, 69.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 580 021 ₴
‍51 585 ₴ за м2
2 кімнати69.4 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 594 879 ₴, 70.9 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 594 879 ₴
‍50 704 ₴ за м2
2 кімнати70.9 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 610 619 ₴, 69.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 610 619 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати69.4 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 610 619 ₴, 69.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 610 619 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати69.4 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 610 619 ₴, 69.4 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 610 619 ₴
‍52 026 ₴ за м2
2 кімнати69.4 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 634 891 ₴, 67.3 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 634 891 ₴
‍54 010 ₴ за м2
1 кімната67.3 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 646 464 ₴, 69.5 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 646 464 ₴
‍52 467 ₴ за м2
2 кімнати69.5 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 683 500 ₴, 68.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 683 500 ₴
‍54 010 ₴ за м2
1 кімната68.2 м23 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 3 683 500 ₴, 68.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 683 500 ₴
‍54 010 ₴ за м2
1 кімната68.2 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 693 112 ₴, 68.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 693 112 ₴
‍54 231 ₴ за м2
2 кімнати68.1 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 723 137 ₴, 68.1 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 723 137 ₴
‍54 672 ₴ за м2
2 кімнати68.1 м22 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 3 777 632 ₴, 67.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 777 632 ₴
‍56 215 ₴ за м2
1 кімната67.2 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 8, Секція 12
здача у 4 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 3 833 847 ₴, 68.2 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 833 847 ₴
‍56 215 ₴ за м2
1 кімната68.2 м24 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 7, Секція 11
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 851 703 ₴, 78 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 851 703 ₴
‍49 381 ₴ за м2
2 кімнати78 м21 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 3
здача у 1 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 887 196 ₴, 77 м², ЖК Грінвуд-3
‍3 887 196 ₴
‍50 483 ₴ за м2
3 кімнати77 м25 із 5
вул. Широка, 22
Будинок 4
здача у 1 кв. 2027