Новобудови

Продаж квартир в ЖК Одеська Чайка (Сахарова)

Планування
Квартири
1
2
від
від
30 531 ₴
до
до
51 530 ₴
від
від
38 м²
до
до
66 м²
51 квартира
51 квартира
1-кімнатна квартира, від 30 531 ₴, 39.65 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍30 531 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната39.65 м22 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍30 531 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната39.65 м23 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍30 531 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната39.65 м24 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍30 531 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната39.65 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 30 869 ₴, 40.09 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍30 869 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната40.09 м22 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍30 869 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната40.09 м23 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍30 869 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната40.09 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 604 ₴, 39.26 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 604 ₴
‍805 ₴ за м2
1 кімната39.26 м25 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 614 ₴, 38.79 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 614 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната38.79 м24 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍31 614 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната38.79 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 624 ₴, 41.07 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 624 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната41.07 м23 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍31 624 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната41.07 м24 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍31 624 ₴
‍770 ₴ за м2
1 кімната41.07 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 744 ₴, 38.95 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 744 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната38.95 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 915 ₴, 39.16 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 915 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната39.16 м27 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍31 915 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната39.16 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 31 997 ₴, 39.26 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍31 997 ₴
‍815 ₴ за м2
1 кімната39.26 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 32 483 ₴, 41.38 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍32 483 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.38 м25 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 483 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.38 м26 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 483 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.38 м27 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027