Новобудови

Продаж квартир в ЖК Одеська Чайка (Сахарова)

Планування
Квартири
1
2
від
від
30 531 ₴
до
до
51 530 ₴
від
від
38 м²
до
до
66 м²
51 квартира
51 квартира
1-кімнатна квартира, від 32 483 ₴, 41.38 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍32 483 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.38 м28 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 483 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.38 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 32 617 ₴, 41.55 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍32 617 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.55 м25 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 617 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.55 м26 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
‍32 617 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.55 м27 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 617 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.55 м28 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍32 617 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната41.55 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 33 143 ₴, 42.22 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍33 143 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.22 м25 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍33 143 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.22 м26 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍33 143 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.22 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 33 520 ₴, 42.7 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍33 520 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.7 м26 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍33 520 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.7 м27 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
‍33 520 ₴
‍785 ₴ за м2
1 кімната42.7 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 36 366 ₴, 42.1 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍36 366 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната42.1 м26 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
‍36 366 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната42.1 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
‍36 366 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната42.1 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 36 737 ₴, 42.53 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍36 737 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната42.53 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
‍36 737 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната42.53 м29 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 37 463 ₴, 43.37 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍37 463 ₴
‍864 ₴ за м2
1 кімната43.37 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 10
здача у 3 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 42 649 ₴, 52.98 м², ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
‍42 649 ₴
‍805 ₴ за м2
2 кімнати52.98 м21 із 10
вул. Сахарова
Будинок 11
здача у 4 кв. 2027