Новобудови

Продаж квартир в ЖК Еллада

Планування
Квартири
Студія
1
2
від
від
35 154 ₴
до
до
86 125 ₴
від
від
27 м²
до
до
68 м²
152 квартири
152 квартири
Студія, від 35 154 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍35 154 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната27.9 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 35 154 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍35 154 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната27.9 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 35 784 ₴, 28.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍35 784 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната28.4 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 35 784 ₴, 28.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍35 784 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната28.4 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
Студія, від 35 910 ₴, 28.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍35 910 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната28.5 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 125 ₴, 27.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 125 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.5 м218 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 125 ₴, 27.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 125 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.5 м220 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 125 ₴, 27.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 125 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.5 м223 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 125 ₴, 27.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 125 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.5 м224 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 125 ₴, 27.5 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 125 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.5 м225 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м213 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м216 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м218 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м219 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м220 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м222 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м224 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м225 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 665 ₴, 27.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 665 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната27.9 м226 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 37 935 ₴, 28.1 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍37 935 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната28.1 м220 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029