Новобудови

Продаж квартир в ЖК Еллада

Планування
Квартири
Студія
1
2
від
від
35 154 ₴
до
до
86 125 ₴
від
від
27 м²
до
до
68 м²
152 квартири
152 квартири
Студія, від 38 745 ₴, 28.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍38 745 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната28.7 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 38 745 ₴, 28.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍38 745 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната28.7 м25 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 38 745 ₴, 28.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍38 745 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната28.7 м27 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 39 420 ₴, 29.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍39 420 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната29.2 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
Студія, від 39 420 ₴, 29.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍39 420 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната29.2 м23 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 39 816 ₴, 31.6 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍39 816 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната31.6 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 39 816 ₴, 31.6 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍39 816 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната31.6 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 39 816 ₴, 31.6 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍39 816 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната31.6 м212 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м217 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м218 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м220 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м222 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м223 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м225 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 560 ₴, 31.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 560 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната31.2 м226 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 824 ₴, 32.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 824 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната32.4 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 40 824 ₴, 32.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍40 824 ₴
‍1 260 ₴ за м2
1 кімната32.4 м212 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 41 860 ₴, 32.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍41 860 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната32.2 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 41 860 ₴, 32.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍41 860 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната32.2 м23 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Студія, від 41 860 ₴, 32.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍41 860 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната32.2 м26 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029