Новобудови

Продаж квартир в ЖК Еллада

Планування
Квартири
Студія
1
2
від
від
35 154 ₴
до
до
86 125 ₴
від
від
27 м²
до
до
68 м²
152 квартири
152 квартири
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м219 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м222 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м223 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м224 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м225 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 53 880 ₴, 44.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍53 880 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната44.9 м226 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 54 480 ₴, 45.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍54 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната45.4 м214 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 54 752 ₴, 47.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍54 752 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната47.2 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 54 752 ₴, 47.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍54 752 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната47.2 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 040 ₴, 46.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 040 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната46.7 м221 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 040 ₴, 46.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 040 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната46.7 м222 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 040 ₴, 46.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 040 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната46.7 м223 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 040 ₴, 46.7 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 040 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната46.7 м224 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 640 ₴, 47.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 640 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.2 м213 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 56 640 ₴, 47.2 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍56 640 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.2 м214 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м25 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м23 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м26 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м27 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029