Новобудови

Продаж квартир в ЖК Еллада

Планування
Квартири
Студія
1
2
від
від
35 154 ₴
до
до
86 125 ₴
від
від
27 м²
до
до
68 м²
152 квартири
152 квартири
1-кімнатна квартира, від 57 480 ₴, 47.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍57 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
1 кімната47.9 м29 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 76 444 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍76 444 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 76 444 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍76 444 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 068 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 068 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 78 068 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 068 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м211 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 068 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 068 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м212 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м216 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м217 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м218 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м219 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м220 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м221 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м222 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м223 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м224 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м225 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 78 480 ₴, 65.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍78 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.4 м226 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 080 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 080 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м212 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 080 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 080 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м213 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 080 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 080 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м214 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029