Новобудови

Продаж квартир в ЖК Еллада

Планування
Квартири
Студія
1
2
від
від
35 154 ₴
до
до
86 125 ₴
від
від
27 м²
до
до
68 м²
152 квартири
152 квартири
2-кімнатна квартира, від 79 080 ₴, 65.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 080 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати65.9 м215 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м25 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м23 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м26 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м27 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м28 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 680 ₴, 66.4 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 680 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати66.4 м29 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 79 924 ₴, 68.9 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍79 924 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати68.9 м210 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м24 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м23 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м25 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м26 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м27 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 400 ₴, 67 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 400 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67 м29 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 760 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 760 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м213 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 760 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 760 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м215 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 760 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 760 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м216 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 760 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 760 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м217 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029
2-кімнатна квартира, від 80 760 ₴, 67.3 м², ЖК Еллада
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍80 760 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.3 м218 із 26
вул. Генуезька, 1, 1/1
Будинок 6
здача у 2 кв. 2029