Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-2

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 602 193 ₴
до
до
4 653 083 ₴
від
від
52 м²
до
до
78 м²
49 квартир
49 квартир
1-кімнатна квартира, від 2 602 193 ₴, 52 м², ЖК Грінвуд-2
‍2 602 193 ₴
‍50 042 ₴ за м2
1 кімната52 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 2 716 827 ₴, 52 м², ЖК Грінвуд-2
‍2 716 827 ₴
‍52 247 ₴ за м2
1 кімната52 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
1-кімнатна квартира, від 2 774 144 ₴, 52 м², ЖК Грінвуд-2
‍2 774 144 ₴
‍53 349 ₴ за м2
1 кімната52 м24 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 049 883 ₴, 54.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 049 883 ₴
‍55 553 ₴ за м2
2 кімнати54.9 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 3 116 062 ₴, 55 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 116 062 ₴
‍56 656 ₴ за м2
2 кімнати55 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 170 910 ₴, 54.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 170 910 ₴
‍57 758 ₴ за м2
2 кімнати54.9 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 206 755 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 206 755 ₴
‍51 144 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м21 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 213 170 ₴, 61.5 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 213 170 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати61.5 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 275 866 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 275 866 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 275 866 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 275 866 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 280 958 ₴, 61.5 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 280 958 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати61.5 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 296 765 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 296 765 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м21 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 344 977 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 344 977 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м23 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 344 977 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 344 977 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 344 977 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 344 977 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 349 011 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 349 011 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м25 із 5
вул. Львівська, 92в
Будинок 6
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 3 359 461 ₴, 64.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 359 461 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати64.3 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 366 317 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 366 317 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м22 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 414 088 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 414 088 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м25 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 419 665 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 419 665 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027