Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-2

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 602 193 ₴
до
до
4 653 083 ₴
від
від
52 м²
до
до
78 м²
49 квартир
49 квартир
2-кімнатна квартира, від 3 430 335 ₴, 64.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 430 335 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати64.3 м23 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 435 869 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 435 869 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м23 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 435 869 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 435 869 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 483 199 ₴, 62.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 483 199 ₴
‍55 553 ₴ за м2
2 кімнати62.7 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 3 490 320 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 490 320 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м23 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 490 320 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 490 320 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м25 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 501 210 ₴, 64.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 501 210 ₴
‍54 451 ₴ за м2
2 кімнати64.3 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 505 421 ₴, 63.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 505 421 ₴
‍55 553 ₴ за м2
2 кімнати63.1 м24 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 3 560 974 ₴, 64.1 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 560 974 ₴
‍55 553 ₴ за м2
2 кімнати64.1 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 825 602 ₴, 74.8 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 825 602 ₴
‍51 144 ₴ за м2
3 кімнати74.8 м21 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 902 319 ₴, 76.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 902 319 ₴
‍51 144 ₴ за м2
3 кімнати76.3 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 902 826 ₴, 74.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 902 826 ₴
‍52 247 ₴ за м2
3 кімнати74.7 м23 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 902 826 ₴, 74.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 902 826 ₴
‍52 247 ₴ за м2
3 кімнати74.7 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 908 050 ₴, 74.8 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 908 050 ₴
‍52 247 ₴ за м2
3 кімнати74.8 м22 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 985 164 ₴, 74.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 985 164 ₴
‍53 349 ₴ за м2
3 кімнати74.7 м24 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 990 499 ₴, 74.8 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 990 499 ₴
‍53 349 ₴ за м2
3 кімнати74.8 м23 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 3 990 499 ₴, 74.8 м², ЖК Грінвуд-2
‍3 990 499 ₴
‍53 349 ₴ за м2
3 кімнати74.8 м25 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 067 502 ₴, 74.7 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 067 502 ₴
‍54 451 ₴ за м2
3 кімнати74.7 м21 із 5
вул. Львівська, 92в
Будинок 6
здача у 4 кв. 2026
3-кімнатна квартира, від 4 070 522 ₴, 76.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 070 522 ₴
‍53 349 ₴ за м2
3 кімнати76.3 м23 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 070 522 ₴, 76.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 070 522 ₴
‍53 349 ₴ за м2
3 кімнати76.3 м25 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027