Новобудови

Продаж квартир в ЖК Грінвуд-2

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
2 602 193 ₴
до
до
4 653 083 ₴
від
від
52 м²
до
до
78 м²
49 квартир
49 квартир
3-кімнатна квартира, від 4 072 947 ₴, 74.8 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 072 947 ₴
‍54 451 ₴ за м2
3 кімнати74.8 м24 із 5
вул. Львівська, 92г
Будинок 7
здача у 2 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 4 122 262 ₴, 78.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 122 262 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати78.9 м25 із 5
вул. Львівська, 92в
Будинок 6
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 4 122 262 ₴, 78.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 122 262 ₴
‍52 247 ₴ за м2
2 кімнати78.9 м23 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 154 624 ₴, 76.3 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 154 624 ₴
‍54 451 ₴ за м2
3 кімнати76.3 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 4 209 229 ₴, 78.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 209 229 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати78.9 м24 із 5
вул. Львівська, 92в
Будинок 6
здача у 4 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 4 209 229 ₴, 78.9 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 209 229 ₴
‍53 349 ₴ за м2
2 кімнати78.9 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 396 480 ₴, 77.6 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 396 480 ₴
‍56 656 ₴ за м2
3 кімнати77.6 м21 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 482 014 ₴, 77.6 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 482 014 ₴
‍57 758 ₴ за м2
3 кімнати77.6 м22 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027
3-кімнатна квартира, від 4 653 083 ₴, 77.6 м², ЖК Грінвуд-2
‍4 653 083 ₴
‍59 962 ₴ за м2
3 кімнати77.6 м24 із 5
вул. Львівська, 92д
Будинок 8
здача у 2 кв. 2027