Новобудови

Продаж квартир в ЖК Атмосфера

Планування
Квартири
1
2
від
від
49 313 ₴
до
до
174 000 ₴
від
від
40 м²
до
до
87 м²
51 квартира
51 квартира
1-кімнатна квартира, від 49 313 ₴, 43.64 м², ЖК Атмосфера
‍49 313 ₴
‍1 130 ₴ за м2
1 кімната43.64 м21 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 186 ₴, 43.64 м², ЖК Атмосфера
‍50 186 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната43.64 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 186 ₴, 43.64 м², ЖК Атмосфера
‍50 186 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната43.64 м210 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 240 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍50 240 ₴
‍1 130 ₴ за м2
1 кімната44.46 м215 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 50 240 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍50 240 ₴
‍1 130 ₴ за м2
1 кімната44.46 м216 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 520 ₴, 43.93 м², ЖК Атмосфера
‍50 520 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната43.93 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 520 ₴, 43.93 м², ЖК Атмосфера
‍50 520 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната43.93 м210 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 684 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍50 684 ₴
‍1 140 ₴ за м2
1 кімната44.46 м215 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 959 ₴, 43.93 м², ЖК Атмосфера
‍50 959 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната43.93 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 50 959 ₴, 43.93 м², ЖК Атмосфера
‍50 959 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната43.93 м28 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м211 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 129 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 129 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната44.46 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 574 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 574 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната44.46 м211 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 574 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 574 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната44.46 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 574 ₴, 44.46 м², ЖК Атмосфера
‍51 574 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната44.46 м210 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 51 837 ₴, 43.93 м², ЖК Атмосфера
‍51 837 ₴
‍1 180 ₴ за м2
1 кімната43.93 м27 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026