Новобудови

Продаж квартир в ЖК Атмосфера

Планування
Квартири
1
2
від
від
49 313 ₴
до
до
174 000 ₴
від
від
40 м²
до
до
87 м²
51 квартира
51 квартира
1-кімнатна квартира, від 52 342 ₴, 46.32 м², ЖК Атмосфера
‍52 342 ₴
‍1 130 ₴ за м2
1 кімната46.32 м216 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 52 805 ₴, 46.32 м², ЖК Атмосфера
‍52 805 ₴
‍1 140 ₴ за м2
1 кімната46.32 м215 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 52 885 ₴, 46.39 м², ЖК Атмосфера
‍52 885 ₴
‍1 140 ₴ за м2
1 кімната46.39 м215 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 53 040 ₴, 40.8 м², ЖК Атмосфера
‍53 040 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната40.8 м212 із 16
вул. Європейська
Будинок 4
здано в 3 кв. 2025
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 53 268 ₴, 46.32 м², ЖК Атмосфера
‍53 268 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната46.32 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 53 349 ₴, 46.39 м², ЖК Атмосфера
‍53 349 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната46.39 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 53 349 ₴, 46.39 м², ЖК Атмосфера
‍53 349 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната46.39 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 53 349 ₴, 46.39 м², ЖК Атмосфера
‍53 349 ₴
‍1 150 ₴ за м2
1 кімната46.39 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 53 731 ₴, 46.32 м², ЖК Атмосфера
‍53 731 ₴
‍1 160 ₴ за м2
1 кімната46.32 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 54 730 ₴, 42.1 м², ЖК Атмосфера
‍54 730 ₴
‍1 300 ₴ за м2
1 кімната42.1 м212 із 16
вул. Європейська
Будинок 4
здано в 3 кв. 2025
2-кімнатна квартира, від 73 416 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍73 416 ₴
‍1 130 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м21 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 73 416 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍73 416 ₴
‍1 130 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м21 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 066 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 066 ₴
‍1 140 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 066 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 066 ₴
‍1 140 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 066 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 066 ₴
‍1 140 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м213 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 066 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 066 ₴
‍1 140 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 066 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 066 ₴
‍1 140 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м214 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м211 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м211 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м29 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026