Новобудови

Продаж квартир в ЖК Атмосфера

Планування
Квартири
1
2
від
від
49 313 ₴
до
до
174 000 ₴
від
від
40 м²
до
до
87 м²
51 квартира
51 квартира
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м29 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м210 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 74 716 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍74 716 ₴
‍1 150 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м210 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 75 365 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍75 365 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м212 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 75 365 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍75 365 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м28 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 75 365 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍75 365 ₴
‍1 160 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м28 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 76 665 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍76 665 ₴
‍1 180 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м26 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 77 964 ₴, 64.97 м², ЖК Атмосфера
‍77 964 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати64.97 м22 із 16
вул. Європейська, 32а
Будинок 5
здано в 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 142 400 ₴, 71.2 м², ЖК Атмосфера
‍142 400 ₴
‍2 000 ₴ за м2
2 кімнати71.2 м213 із 16
вул. Європейська
Будинок 4
здано в 3 кв. 2025
2-кімнатна квартира, від 171 000 ₴, 85.5 м², ЖК Атмосфера
‍171 000 ₴
‍2 000 ₴ за м2
2 кімнати85.5 м211 із 16
вул. Європейська
Будинок 4
здано в 3 кв. 2025
2-кімнатна квартира, від 174 000 ₴, 87 м², ЖК Атмосфера
‍174 000 ₴
‍2 000 ₴ за м2
2 кімнати87 м213 із 16
вул. Європейська
Будинок 4
здано в 3 кв. 2025