Новобудови

Продаж квартир в ЖК Avalon Yard

Планування
Квартири
1
2
4+
від
від
100 000 ₴
до
до
479 000 ₴
від
від
41 м²
до
до
158 м²
31 квартира
31 квартира
1-кімнатна квартира, від 100 000 ₴, 41.91 м², ЖК Avalon Yard
‍100 000 ₴
‍2 386 ₴ за м2
1 кімната41.91 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 103 500 ₴, 41.1 м², ЖК Avalon Yard
‍103 500 ₴
‍2 518 ₴ за м2
1 кімната41.1 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 105 000 ₴, 41.91 м², ЖК Avalon Yard
‍105 000 ₴
‍2 505 ₴ за м2
1 кімната41.91 м27 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 106 000 ₴, 47.12 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍106 000 ₴
‍2 250 ₴ за м2
1 кімната47.12 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 107 500 ₴, 47.3 м², ЖК Avalon Yard
‍107 500 ₴
‍2 273 ₴ за м2
1 кімната47.3 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 108 000 ₴, 48.32 м², ЖК Avalon Yard
‍108 000 ₴
‍2 235 ₴ за м2
1 кімната48.32 м28 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 112 000 ₴, 53.38 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍112 000 ₴
‍2 098 ₴ за м2
1 кімната53.38 м23 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 112 000 ₴, 53.45 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍112 000 ₴
‍2 095 ₴ за м2
1 кімната53.45 м23 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 112 000 ₴, 55.7 м², ЖК Avalon Yard
‍112 000 ₴
‍2 011 ₴ за м2
1 кімната55.7 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 112 500 ₴, 53.38 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍112 500 ₴
‍2 108 ₴ за м2
1 кімната53.38 м24 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 115 000 ₴, 55.7 м², ЖК Avalon Yard
‍115 000 ₴
‍2 065 ₴ за м2
1 кімната55.7 м25 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 116 500 ₴, 47.3 м², ЖК Avalon Yard
‍116 500 ₴
‍2 463 ₴ за м2
1 кімната47.3 м27 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 118 900 ₴, 60.33 м², ЖК Avalon Yard
‍118 900 ₴
‍1 971 ₴ за м2
1 кімната60.33 м25 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 124 000 ₴, 55.29 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍124 000 ₴
‍2 243 ₴ за м2
1 кімната55.29 м23 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 134 000 ₴, 66.57 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍134 000 ₴
‍2 013 ₴ за м2
2 кімнати66.57 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 136 827 ₴, 71.45 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍136 827 ₴
‍1 915 ₴ за м2
2 кімнати71.45 м29 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 137 142 ₴, 76.19 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍137 142 ₴
‍1 800 ₴ за м2
2 кімнати76.19 м25 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 139 989 ₴, 68.96 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍139 989 ₴
‍2 030 ₴ за м2
2 кімнати68.96 м28 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 143 746 ₴, 70.12 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍143 746 ₴
‍2 050 ₴ за м2
2 кімнати70.12 м29 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 144 000 ₴, 73.73 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍144 000 ₴
‍1 953 ₴ за м2
2 кімнати73.73 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026