Новобудови

Продаж квартир в ЖК Avalon Yard

Планування
Квартири
1
2
4+
від
від
100 000 ₴
до
до
479 000 ₴
від
від
41 м²
до
до
158 м²
31 квартира
31 квартира
1-кімнатна квартира, від 145 000 ₴, 62.91 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍145 000 ₴
‍2 305 ₴ за м2
1 кімната62.91 м22 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 147 428 ₴, 76.19 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍147 428 ₴
‍1 935 ₴ за м2
2 кімнати76.19 м26 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 155 000 ₴, 75.89 м², ЖК Avalon Yard
‍155 000 ₴
‍2 042 ₴ за м2
2 кімнати75.89 м25 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 156 248 ₴, 82.02 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍156 248 ₴
‍1 905 ₴ за м2
2 кімнати82.02 м28 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 162 479 ₴, 87.12 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍162 479 ₴
‍1 865 ₴ за м2
2 кімнати87.12 м26 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 172 544 ₴, 89.17 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍172 544 ₴
‍1 935 ₴ за м2
2 кімнати89.17 м29 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 173 900 ₴, 70.6 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍173 900 ₴
‍2 463 ₴ за м2
2 кімнати70.6 м26 із 8
Замарстинівська вулиця, 76-Б
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 176 900 ₴, 95.35 м², ЖК Avalon Yard
‍176 900 ₴
‍1 855 ₴ за м2
2 кімнати95.35 м23 із 9
Замарстинівська вулиця, 55а
Будинок 5
здача у 2 кв. 2026
2-кімнатна квартира, від 181 672 ₴, 90.16 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍181 672 ₴
‍2 015 ₴ за м2
2 кімнати90.16 м27 із 9
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 8
здача у 4 кв. 2027
2-кімнатна квартира, від 207 000 ₴, 94.1 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍207 000 ₴
‍2 200 ₴ за м2
2 кімнати94.1 м28 із 8
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 4
здано в 3 кв. 2024
4-кімнатна квартира, від 479 000 ₴, 158.4 м², ЖК Avalon Yard
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍479 000 ₴
‍3 024 ₴ за м2
4 кімнати158.4 м24 із 8
вул. Замарстинівська, 76
Будинок 4
здано в 3 кв. 2024