8-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості "Ярмарок Нерухомості 2017"

Контакти організаторів
Дата проведення 24.03.2017 - 25.03.2017
Місце проведення Київ, НСК «Олімпійський»
Адреса вул. Велика Васильківська, 55
Телефон (044) 220-42-00
Email adv@rgm.kiev.ua
Сайт http://realtexpo.com.ua
Контактна особа ООО "Выставочная компания "Интер Экспо"
Опис події Всіх, хто цікавиться вигідним інвестуванням в зарубіжну і українську нерухомість організаційний комітет виставки «Ярмарок Нерухомості» - Виставкова компанія "Інтер Експо" запрошує Вас 24 і 25 березня 2017 року провести з користю.

На виставці «Ярмарок Нерухомості» відвідувачів чекатимуть Учасники Виставки - представники топові зарубіжних і українських забудовників, а також агентства нерухомості і ріелтори з високим кредитом довіри у покупців. Спектр пропонованих об'єктів для інвестування досить різноманітний: квартири, апартаменти, пентхауси, вілли, комерційна нерухомість і «готовий бізнес». Це варіанти об'єктів як «економ-класу» вартістю від 15000 євро, так і варіанти «люкс» і «преміум».

Протягом трьох днів роботи виставки кожен відвідувач зможе оперативно порівняти пропозиції забудовників і агентств нерухомості, вибрати для себе з безлічі пропозицій оптимальні варіанти, домовитися про подальше перегляді об'єктів, отримати вичерпну консультацію щодо процедури купівлі нерухомості в тій чи іншій країні і розрахувати найбільш вигідний варіант оплати .

Також під час роботи «Ярмарку Нерухомості» всі бажаючі зможуть отримати консультації з питань започаткування бізнесу за кордоном, вибору банків і страхових компаній, міграції і так далі.На гостей чекає також насичена цікава ділова програма, семінари та воркшопи від провідних фахівців ринку. Будуть розглянуті як тенденції і перспективи, так і своєрідні алгоритми вибору об'єкта для інвестицій. Формат заходів передбачає неформальне спілкування, що помітно підвищує довіру до доповідачів, робить їх виступи більш затребуваними. Будь-слухач має можливість після доповіді поспілкуватися з експертами більш детально, отримати конкретні відповіді на свої питання.

А для фахівців ринку нерухомості в рамках виставки пройде 4-я «Конференція з маркетингу і продажах в нерухомості», де кращі фахівці з продажу та маркетингу в Україні, лідери галузі і визнані експерти відкриють свої секрети і інструменти успішного просування, розкажуть про найновіші і важливі тенденції року на ринку нерухомості, а також представлять свої кращі та успішні кейси.

Чекаємо Вас 24 і 25 березня 2017 року Олімпійському дворику на 1-му поверсі НСК Олімпійському - центр ділової столиці. Ми бажаємо всім, хто шукає нерухомість для інвестицій за кордоном або в Україні знайти її на нашій виставці.
Інші події організатора ТОВ «Виставочна компанія «Інтер Експо»
22.03.2019 - 23.03.2019, Київ Завершено

12-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості в Києві "Ярмарок Нерухомості 2019"

Запрошуємо Вас 22-23 Березня 2019 р. на 12-у Міжнародну виставку нерухомості "Ярмарок Нерухомості", яка пройде на новому майданчику в самому центрі ділового Києва в сучасному Олімпійському дворику на 1-му поверсі в НСК Олімпійському

Докладно →
03.03.2017 - 04.03.2017, Київ Завершено

ІІІ виставка закордонної нерухомості Kiev Property WorkShop

Виставка зарубіжної нерухомості Kiev Property WorkShop - найкращий в Україні майданчик для зустрічі українського покупця, зацікавленого в придбанні нерухомості за кордоном, з провідними фахівцями з зарубіжної нерухомості: забудовниками, агентствами закордонної нерухомості, керуючими компаніями, юристами та фахівцями по ВНЖ і ПМЖ в різних країнах. Докладно →
04.11.2016 - 05.11.2016, Київ Завершено

Kiev Property WorkShop II ВИСТАВКА ЗАКОРДОННОЇ НЕРУХОМОСТІ

Виставка закордонної нерухомості Kiev Property WorkShop - найкраща в Україні майданчик для зустрічі українського покупця, зацікавленого в придбанні нерухомості за кордоном, з провідними фахівцями з зарубіжної нерухомості: забудовниками, агентствами закордонної нерухомості, керуючими компаніями, юрис Докладно →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →