Edelburg Development

Новобудови Edelburg Development

будує з 2017
edel-burg.de
6 проєктів
будується
2 проєкти
реалізовано
Усі міста
Київ
Вишневе

Про будівельну компанію Edelburg Development

Компанія Edelburg Development займається будівництвом та реалізацією комплексних проєктів житлової і комерційної нерухомості. Забудовник впроваджує на ринку нерухомості новий стандарт якості, що поєднує чудову локацію, авторську архітектуру, функціональні планувальні рішення, передову інженерію і власну розвинену інфраструктуру.

У 2017 році Edelburg Development почав реалізацію свого першого проєкт в Україні. Ним став житловий комплекс бізнес-класу Edelweiss House у Києві. Сьогодні компанія успішно працює над 5 новими проєктами з будівництва житлових комплексів бізнес та комфорт-класу у столиці та передмісті Києва. 

Перевагою Edelburg Development є застосування сучасних технологій та інноваційних рішень на всіх рівнях і етапах діяльності - від проєктування до експлуатації будівель.

Команда спілки налічує понад 100 спеціалістів та має багаторічний досвід у сфері девелопменту та управління інвестиціями. 

У портфоліо Edelburg Development знаходиться широкий спектр проєктів нерухомості загальною площею понад 500 000 кв. м., а також потужний фінансовий, інжиніринговий та будівельний ресурси для реалізації проєктів, прагнення компанії до створення комфортного та функціонального простору для життя та бізнесу.

У компанії переконані, що шляхетність прихована у деталях, саме тому для компанії не існує дрібниць. Команда приділяє увагу кожній деталі проєкту, над яким працює та доводить його до досконалості. Це стосується розташування об’єктів, їхньої внутрішньої інфраструктури, планування квартир та облаштування зон загального користування. 

Спілка сповідує професійний підхід у всьому, на кожному етапі проєктування, будівництва і обслуговування комплексів, якість і функціональність об’єктів.

Edelburg Development створює вишуканий та якісний простір для житла. Edelburg Development будує як для себе!

Також цього забудовника називають Едельбург Девелопмент