ІІІ виставка закордонної нерухомості Kiev Property WorkShop

Контакти організаторів
Дата проведення 03.03.2017 - 04.03.2017
Місце проведення Київ, Готель "Прем'єр Палас"
Адреса бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7
Телефон (067) 325-09-02
Email adv@rgm.kiev.ua
Сайт http://propertyworkshop.com.ua
Опис події Протягом двох днів захід познайомить українських покупців з пропозиціями провідних забудовників, девелоперів і продавців з Іспанії, Туреччини, Німеччини, Греції, Болгарії, Італії, Кіпру, Польщі, Словенії, Хорватії, Грузії, Великобританії, Чорногорії та інших країн.

У ВИСТАВЦІ KIEV PROPERTY WORKSHOP БЕРУТЬ УЧАСТЬ:

ІСПАНІЯ. ТУРЕЧЧИНА. Компанія "МОВЕАН ЕСТЕЙТ" - експерт в області вигідного і безпечного інвестування в зарубіжну нерухомість різних країн. Ми є ексклюзивним представником на території України і країн СНД великих іспанських, турецьких і болгарських забудовників, що мають відмінну репутацію і більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Що дає нам і нашим клієнтам широкого вибору об'єктів і придбання нерухомості без додаткових комісій - на пряму від забудовників. В нашій базі даних великий вибір об'єктів нерухомості в Іспанії, в Туреччині і в Болгарії - від апартаментів різної площі за доступними цінами, до розкішних вілл в котеджних селищах.

НІМЕЧЧИНА Компанія Campus Consulting надає агентські послуги в сфері продажу житлової та комерційної нерухомості на території Баварії. Відмінною особливістю Campus Consulting на німецькому ринку ріелторів і бізнес-консультантів є спеціалізація на послуги оформлення посвідки на проживання в Німеччині. Унікальна концепція дозволяє інвесторові не тільки вигідно вкласти і диверсифікувати капітал, отримуючи стабільний прибуток з оренди об'єкта, але і отримати посвідку на проживання для себе і своєї сім'ї в країні з одним з найвищих показників рівня життя в світі. Campus Consulting пропонує рішення під ключ, здійснюючи інвестиційне, юридичне і податкове консультування.

БОЛГАРІЯ Уже 10 років будівельно-інвестиційна і ріелторська компанія «Дрійм Хоум» виступає одним із лідерів з продажу нерухомості в Болгарії. Головний офіс знаходиться в м Варна, а решта офіси по всій країні, в них працюють понад 200 співробітників. Існують офіси в Москві, Санкт-Петербурзі, країнах ЄС і Казахстані. Основне завдання компанії - повне обслуговування клієнтів від організації поїздки, купівлю-продаж, післяпродажне обслуговування, аж до отримання посвідки на проживання. Маючи акредитацію в болгарському посольстві, ми оформимо швидко і легко Вам візи.

ПІВНІЧНИЙ КІПР. ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. СЕНТ-КІТС і НЕВІС. DOM-INFO - єдина міжнародна інвестиційно - консалтингова група, зарєестрована і одночасно працює в 4 країнах, яка надає спектр послуг з імміграції, освіти, розвитку бізнесу та інвестицій в нерухомість Великобританії, Сент-Кітс і Невіс, Франції, Іспанії, Німеччини, Туреччини, Північного Кіпру та інших країн. Кваліфіковані експерти підберуть нерухомість індивідуально для Вас. В нашій команді працюють англійські адвокати, які забезпечать конфіденційність і безпеку розрахунків, проведуть реєстрацію нерухомості відповідно до законодавства обраної Вами країни.

СЛОВЕНІЯ Словенська компанія AGENCIJA RENEE вже 20 років присутня на ринку і надає повний набір послуг для російськомовних клієнтів на території Словенії та Хорватської Історії. Наші Страндарт: ліцензований і професійний російськомовний персонал, досвідчені фахівці в сфері нерухомості, увага до деталей, надійність і оперативність. Знання ринку, його специфіка, досвід і впевненість дозволяють фахівцям компанії всі операції з нерухомістю проводити професійно, надійно і у встановлені терміни. Наша мета - перетворити вашу мрію в реальне життя! Інші події організатора ТОВ «Виставочна компанія «Інтер Експо»
22.03.2019 - 23.03.2019, Київ Завершено

12-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості в Києві "Ярмарок Нерухомості 2019"

Запрошуємо Вас 22-23 Березня 2019 р. на 12-у Міжнародну виставку нерухомості "Ярмарок Нерухомості", яка пройде на новому майданчику в самому центрі ділового Києва в сучасному Олімпійському дворику на 1-му поверсі в НСК Олімпійському

Докладно →
24.03.2017 - 25.03.2017, Київ Завершено

8-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості "Ярмарок Нерухомості 2017"

Запрошуємо Вас 24-25 березня 2017 на 8-у Міжнародну виставку нерухомості "Ярмарок Нерухомості", яка пройде на новому майданчику в самому центрі ділового Києва в сучасному Олімпійському дворику на 1-му поверсі в НСК Олімпійському, за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська 55 (ст.метро Олімпійська) Докладно →
04.11.2016 - 05.11.2016, Київ Завершено

Kiev Property WorkShop II ВИСТАВКА ЗАКОРДОННОЇ НЕРУХОМОСТІ

Виставка закордонної нерухомості Kiev Property WorkShop - найкраща в Україні майданчик для зустрічі українського покупця, зацікавленого в придбанні нерухомості за кордоном, з провідними фахівцями з зарубіжної нерухомості: забудовниками, агентствами закордонної нерухомості, керуючими компаніями, юрис Докладно →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →