City One Development

City One Development

Будує житло з 2010
від ‍48 800 ₴ / м2

Новобудови City One Development  2 об'єкти в продаже

ЖК Новопечерські Липки
від ‍99 500 ₴ / м2
Здача: 4 кв. 2024
Київ, вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 1-20а
ЖК Святобор
від ‍48 800 ₴ / м2
Здано в 1 кв. 2017
Київ, вул. Львівська, 15

Всі ЖК City One Development на мапі

Будує житлові комплекси в Києві

Очікується старт продажів  2 об'єкти

The Light
Київ, вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 5
ЖК Lipki Island City Resort
Київ, вул. Набережно-Рибальська

Проєкти з проданими квартирами  1 об'єкт

ЖК Бульвар Фонтанів
Здано в 1 кв. 2014
Київ, вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 6/1

Про будівельну компанію City One Development

Команда компанії розпочала понад 10 років тому, а у 2010 році була офіційно зареєстрована як City One Development. Сьогодні компанія надає повний комплекс послуг та забезпечує будівництво, розвиток, управління і реалізацію житлової та комерційної нерухомості у столиці та за кордоном.

Пріоритетом забудовника є житлові комплекси з власною інфраструктурою та проєкти комерційної нерухомості столиці. Спілка вже забудовала понад 900 000 м2 площ для життя і роботи, а ще 550 000 м2 зводять просто зараз.

Для всіх проєктів фахівці компанії обирають таке розміщення, яке включає інфраструктурний потенціал розвитку та забезпечує майбутніх власників додатковими можливостями для життя і бізнесу. 

City One Development створює сучасний міський простір, аби кожен зміг відшукати у ньому саме те, що  потрібно для комфортного життя, роботи та розвитку.

У компанії переконані, що інновації створюють люди. Саме тому у City One Development працюють передові  експерти, які здатні не лише не сумлінно виконувати завдання. 

Забудовник використовує сучасні технології та залучає нові підходи, аби зробити об'єкти комерційної нерухомості та житлові комплекси столиці  ще комфортнішими та зручнішими для їх власників і орендарів. 

У компанії дбають про те, щоб житло було екологічним, а будівельні матеріали - безпечними. Ідеальний баланс екологічних рішень та сучасних безпечних технологій доповнюють зелені зони,  які створюють відчуття присутності природи у місті, приязні та затишні простори, де кожна людина відчуває себе комфортно. 

City One Development – це більше ніж будівництво, адже це створення міського середовища!

Також цього забудовника називають Сіті ван Девелопмент, Сіті 1 Девелопмент