Нерухомість від забудовників

Цивільпромпроект

Поштова адреса м. Чернівці, вул. Рівненська, 5а, 2-й поверх, офіс 200, 201
Контактні телефони (0372) 90-05-30
Контактний mail info@tpproekt.com
Сайт
Регіони діяльності Чернівецька

Опис забудовника Цивільпромпроект

Товариство з обмеженою відповідальністю “Цивільпромпроект” є однією з найбільших архітектурно-інжинірингових кампаній в Західному регіоні, що спеціалізується на архітектурному проектуванні та розробці містобудівної документації.

Цивільпромпроект надає повний спектр послуг по проектуванню житлових будинків, таунхаусів, громадських і службових приміщень, офісних будівель, а також торгово-розважальних комплексів, медичних центрів і спортивних споруд.

Велика увага приділяється також розробці дизайну інтер'єру. Досвідчені фахівці допоможуть у реалізації будь-якої ідеї по організації внутрішнього і зовнішнього простору Вашого помешкання. Враховуючи концепції наповнення і функціональності, вони можуть іти від загального до конкретного, а також навпаки - від частки до цілого.

Багаторічний досвід проектування індивідуальних житлових будинків і будівництво на основі авторських проектів дозволяють нашим фахівцям вирішувати завдання будь-якого ступеня складності, що сприяє їх реалізації в оптимальні терміни.

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →