Dema Development

Новобудови Dema Development

будує з 2008
dema-development.com
2 проєкти
будується
2 проєкти
реалізовано
Усі міста
Київ
Дніпро

Про будівельну компанію Dema Development

Молода компанія-забудовник повного циклу DEMA development вже здобула значний досвід у галузі будівництва. Спілка вже реалізувала низку проєктів, серед яких реконструкція та будівництво житлових будинків, торговельно-розважальних центрів, офісів та багатоцільових об’єктів тощо. 

Сьогодні спілка створює сучасні комплекси, займається їх комплексним обслуговуванням та пропонує інвесторам послуги з управління нерухомістю. Дружня команда фахівців, здобутки у девелопменті та кропітлива праця — це запорука успіху DEMA development.

Компанія займається реалізацією тільки найкращих проектних майданчиків задля створення власних будівельних проєктів, які відповідатимуть усім технологічним нормам, а також забезпечать комфортну інфраструктуру для інвесторів і клієнтів. DEMA development пропонує повний спектр ремонтних робіт, готові дизайн-проєкти, а також індивідуальні проєкти під замовлення клієнта.

Відділ продажу компанії надає клієнтам широкий вибір квартир для комфортного життя, паркінгів, приміщень для ведення бізнесу та інвестицій у наших новобудовах. 

DEMA development намагається докласти зусиль аби поєднати знання, навички, досвід та прагнення виконати будь-яке бажання замовника.

Також цього забудовника називають Дема Девелопмент