Агентство нерухомості "Стар Проперті"

Житомир, вул. Покровська, 81

0673416519

ness.starproperty@gmail.com

Клієнти часто думають, якщо прийдуть до забудовника самостійно, то отримають вигіднішу ціну… Але всі ми помиляємось, в житті так часто буває, адже кожна помилка це безцінний досвід, який допомагає у подальшому.
Люди завжди хочуть заощадити, проте вони навіть не підозрюють наскільки максимально вигідні умови можуть отримати, при цьому не витрачаючи кошти на такі консультації. А ми знаємо, тому що постійно проводимо угоди та обізнані з ситуацією про кожен об’єкт нерухомості зсередини. Для своїх клієнтів ми здобуваємо максимальне з можливого! Таким чином люди отримують кращу вартість від забудовника та не платять відсотків за таку послугу. Наші клієнти виграють двічі, адже брокери компанії також працюють без комісії та з любов’ю до кожного реципієнта.
Серед клієнтів багато людей, які інвестують в Житомирську нерухомість. І це не тільки жителі нашого міста. «Підопічними» інвесторами нашої агенції є й представники багатьох областей України. Люди хочуть обирати надійного забудовника і вкладати гроші в квартиру, яку потім можна вигідно продати або здавати в оренду, отримуючи постійний дохід.
Агенція з нерухомості Star Property знає житлові комплекси, які ще навіть не вийшли у відкритий продаж. Тому зрозуміло, що потенційний реципієнт самостійно не в змозі відшукати такі комплекси та придбати там квартиру. Про ці об’єкти, нарізі, навіть не можна знайти рекламу. І важливо, що саме там найбільші можливості для заробітку і прибутку. За цими ласими шматочками інвестори й звертаються в Star Property .
Ми в дружніх відносинах та співпрацюємо з усіма надійними забудовниками Житомира. Але ринок нерухомості влаштований так, що співробітники на об’єктах кажуть тільки про плюси та замовчують про недоліки проектів, на яких вони працюють. Тим більше, у забудовника зазвичай 1-2 житлові комплекси в різних районах міста і йому складно запропонувати альтернативу, якщо, наприклад, не влаштує ціна, планування або видові характеристики обраного житлового комплексу.
Ми завжди знайдемо, що запропонувати своєму клієнтові. Тим більше, нам вигідно бути чесними з людиною, бо тільки така стратегія гарантує співпрацю на все життя.
Часто людям, які користуються послугами Star Property, щоб купити нову квартиру власне старе житло потрібно продати, тому Star Property неодмінно допомагаємо їм у цьому. І в разі, якщо Ви хочете продати свою інвестиційну квартиру, з нами зробити це буде простіше простого! В агенції з нерухомості Star Property є головне правило – продаємо тільки те, що купили б самі.
Серед безлічі новобудов є й такі, що можуть взагалі не завершити будівництво або значно затримати термін його здачі, тобто повної готовності до вселення мешканців. Покупець може не знати про проблеми на об’єкті, про те скільки разів забудовник переносив термін завершення проекту по будівництву обраного комплексу. Люди купують, а потім гірко плачуть, втративши гроші. Про це регулярно публікують в інтернет-новинах, це не є новиною на даному етапі розвитку та функціонування ринку нерухомості в Україні.
Ми ж працюємо тільки з надійними перевіреними забудовниками, тому що на кону наша репутація!

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук