UDP

Новобудови UDP

будує з 2002
udp.ua
4 проєкти
будується
5 проєктів
реалізовано
Усі міста
Київ
Одеса

Про будівельну компанію UDP

Девелоперська компанія UDP є лідером на ринку України та активно розвивається на вітчизняному ринку нерухомості з 2002 року. Багато років свого досвіду спілка присвятила управлінню проєктами нерухомості та забезпеченню їх комплексним циклом розвитку. За цей час компанія ініціювала та реалізувала найбільш успішні власні проєкти. 

Компанія залучає найкращі світові практики розбудови мегаполісів та впроваджує в Україні найновітніші архітектурні та інженерні рішення. Якісне житло від UDP майже завжди здається в експлуатацію раніше терміну. Вдалий досвід роботи компанії уможливив створення ефективної та надійної структури управління проєктами, а також дав змогу гарантувати якість робіт і чіткі терміни їх реалізації. Упровадження передових технологій дозволяє створювати взірцеві проєкти, унікальні як з архітектурного, так і з технічного погляду. Дотого ж вони відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності.

Сьогодні перед компанією відкриті перспективи для реалізації ще більш амбітних і складних проєктів. Завдяки UDP в Україні, доступним стало не тільки якісне житло, але й житлові комплекси. Серед реалізованих компанією проєктів житлові комплекси у форматі «місто в місті»: Новопечерські Липки, Бульвар Фонтанів, RiverStone, Паркове місто та апартаменти Maristella в Одесі. Ба більше, спілкою були побудовані сучасні торговельно-розважальні комплекси Ocean Plaza в Києві і Meganon у Криму, а також  інноваційні парки. Усі новобудови Києва від UDP є привабливими ще й з інвестиційної перспективи.

UDP будує майбутнє!

Також цього забудовника називають ЮДП