Агентство нерухомості "ІНВЕСТОРС ГРУП"

Одеса, Палубна 9

0675572989

odessainvestgroup@gmail.com

Наявність і різноманіття агентств нерухомості в Одесі, методи роботи з клієнтами, стало початком об'єднання досвідчених і професійних ріелторів в єдину компанію з нерухомості ИНВЕСТОРС ГРУП.

Точне знання категорій нерухомості та цінового діапазону на ринку нерухомості в Одесі та Одеській області, вигідності покупки будь-якого об'єкта нерухомості в районах міста дозволяють нам мати взаємовигідну співпрацю з кожним клієнтом компанії.

Купити квартиру в новобудовах Одеси, - ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, які виконують свої договірні зобов'язання за термінами і якістю здачі об'єктів. Ми маємо повну інформацію про кожну будівельної компанії в Одесі, яка будує житлові комплексі в місті, всі їхні "плюси" і недоліки.

Будинки, ділянки, комерційна нерухомість, - всі пропозиції в компанії безпосередньо від власників об'єктів. Даємо повний юридичний супровід будь-якої угоди з нерухомістю: підготовка документів до нотаріального оформлення, оцінка нерухомості, страхування нерухомості.

Пропонуємо і реалізовуємо інвестиційні проекти в Одесі та регіоні. Будуємо об'єкти житлової і комерційної нерухомості різної категорії. Виконуємо дизайн та ремонт "під ключ" в Вашої нерухомості.

Ми цінуємо кожного клієнта.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук