Taryan Group

Taryan Group

Будує житло з 2011
від ‍135 200 ₴ / м2

Новобудови Taryan Group  2 об'єкти в продаже

ЖК Taryan Towers
від ‍135 200 ₴ / м2
Здано в 3 кв. 2020
Київ, вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 12
ЖК NVER
від ‍161 600 ₴ / м2
Здача: 4 кв. 2026
Київ, бул. Лесі Українки, 7-9

Всі ЖК Taryan Group на мапі

Будує житлові комплекси в Києві

Проєкти з проданими квартирами  2 об'єкти

ЖК Royal Tower
Здано в 3 кв. 2016
Київ, вул. Саксаганського, 37к
ЖК Jack House
Здано в 4 кв. 2017
Київ, бул. Лесі Українки, 7-9, вул. Первомайського, 8

Про будівельну компанію Taryan Group

Інвестиційно-девелоперська компанія Taryan Group була створена для втілення в життя найбільш прогресивні інноваційні та амбітні проєкти у сфері девелопменту.

Забудовника вирізняє команда висококласних менеджерів з усього світу, візіонерів, відданих своїй справі, які задають нові тренди у будівництві та девелопменті. Багатолітній досвід і фаховість дозволяють Taryan Group створювати функціональні, зручні об’єкти, які органічно доповнюють простір сучасного міста.

Першим об'єктом компанії став особливий life-style комплекс TSARSKY. У грудні 2015 року до складу групи увійшла будівельна компанія Познякижилбуд і взяла на себе зобов'язання генерального підрядника. У 2016 році забудовник реалізував проєкт ROYAL TOWER із першим у країні справжнім парком на даху будинку. Наступного року компанія представила свій наступний проєкт – JACK HOUSE, а саме будинки з першим клубом відпочинку та розваг JACK Club на даху з термальним басейном, спа і фітнесом. 

У компанії переконані, що неординарні ідеї та фаховість є рушійними силами прогресу людства. Саме тому кожен проєкт від Taryan Group є гармонійним втіленням ідей, ліній і технологій. До того ж компанію об’єднує переконання в тому, що прогрес робить життя комфортнішим, різнобічним та естетично насиченим. 

Taryan Group будує для своїх клієнтів самобутні цінностi. Це виявляється у новаторському дизайні, передових технологіях, останніх тенденціях у будівництві та архітектурі, а також світових стандартах якості.

Taryan Group – створює образ міста, яке будуть знати і любити завжди!

Також цього забудовника називають Тарян Груп