Агентство нерухомості "Харківське бюро нерухомості"

Харків, місто Харків вулиця Ковальська 12

057-731-43-21

office@khbn.com.ua

«Харківське Бюро Нерухомості» було засновано в 2005 році, і активно впроваджується на Харківський ринок нерухомості, починаючи з червня 2006 року, надаючи професійні послуги в сфері ріелтерської діяльності на ринку житла Харкова і області.

Влітку 2007 року ми переїхали в новий офіс, розташований в п'яти хвилинах ходьби від метро Радянська, ми стали ближче до Вас. АН «Харківське Бюро Нерухомості» - це нове ім'я у лавах Харківських ріелторів, проте, створюючи його, ми намагалися відкинути все, що бентежить потенційних клієнтів в роботі з агентствами нерухомості, а замість цього привнести в нашу роботу відчуття спокійної гармонії, щастя і благополуччя.

У нас Ви не знайдете агентів-недоучок, експериментують і набирающихся досвіду на своїх перших клієнтів. Співробітники агентства – фахівці високого рівня, стаж роботи в нерухомості яких від 5 до 20 років. Це люди, які бачили як зароджується ринок нерухомості в нових умовах життя. Люди, які знають всі його нюанси. За цей час був накопичений величезний професійний досвід, який сьогодні дозволяє вирішувати практично будь-які питання, пов'язані з нерухомістю. Ми «взяли на озброєння» все найкраще, що є на сьогоднішній день у нашому бізнесі. Це – тільки досвідчені агенти з багаторічним стажем роботи, а також розроблена на основі багаторічної практики. Багато хто наші клієнти звертаються до нас через наших знайомих і друзів, або за рекомендацією тих людей, яким ми допомогли раніше продати, купити, зняти, здати квартиру, офіс, дачу..., що говорить про надання якісних послуг і високий рівень обслуговування.

Наші клієнти завжди впевнені в тому, що всі зобов'язання по відношенню до них будуть виконані якісно і в строк.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук