Агентство нерухомості "Благовіст"

Київ, вул. Велика Васильківська, 3

(044) 537-07-07

info@gl.blagovest.com

Визнаний лідер ринку - компанія «Благовіст» - була заснована в 1993 році і є найбільшим в столиці агентством нерухомості. У 9 філіях АН «Благовіст», які нині діють в різних районах Києва, працюють понад 800 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг.

Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія "Благовіст" володіє сьогодні найбільш великою і щодня поповнюється базою даних об'єктів нерухомості в Києві і передмісті. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості.

Крім власної бази даних, АН «Благовіст» надає своїм клієнтам також ексклюзивний фотокаталог об'єктів нерухомості, що дозволяє самостійно оцінити безліч можливих варіантів купівлі та оренди елітних апартаментів, престижної або недорогий трикімнатної, двокімнатної і однокімнатної квартири або бюджетною «гостинки»; заміського будинку, котеджу, дачі або земельної ділянки, а також офісів, магазинів, кафе, виробничих, складських та інших нежитлових приміщень.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук