Недвижимость от застройщиков

ЖК Идея

Регион Киевская
Город Гнедин
Адрес ул. Идейная 3, 7, 11,
Состояние введена в эксплуатацию часть очередей
Класс комфорт
Инфраструктура паркинг, детский сад
Контактный mail alexander@4invest.biz
Сайт

Описание ЖК Идея

ЖК Ідея

С.Гнідин, вул.Ідейна 3, 7, 11, 13, Бориспільский рн, Київська область

Генпідрядчик ООО "Нікобудпроект"

Девелопер ООО "Айдіхолдінг"


Будинки № 1,2,3 - здані і заселені, право власності;

Будинок № 4 - здача кінець 1-го кварталу 2020;

Будинок № 5 - початок будівництва: 4й квартал 2019- здача 3й квартал 2020р;

Будинок № 6 - початок будівництва: весна 2020 року - здача 4й квартал 2020 року - 1й квартал 2021р;

Будинок № 7 - початок будівництва: 3й квартал 2020 року - здача 2й квартал 2021р;

Будинок № 8 - початок будівництва: 2й квартал 2021- здача 4й квартал 2021р;

Будинки № 9-10-11 поки не в продажу.

З початку будівництва житлового комплексу Ідея за минулі час дуже багато всього змінилося. Ми побудували кілька будинків, здали їх в експлуатацію і видали мешканцям документи на право власності, створили мікроінфраструктуру, поліпшили людям побут, налагодили хороший взаємозв'язок. Отже, що ж у нас вийшло.

Житловий комплекс Ідея розташовується в селі Гнідин по вулиці Ідейна 1 в Бориспільському районі Київської області. Це документально. Фактично - це Нижні Бортничі, на самому кордоні Києва, до найближчої станції метро Бориспільська - 5,5 кілометрів. Якщо порівнювати міськими мірками - добиратися ближче і швидше до метро, ​​ніж з мікрорайону Троєщина. Будується комплекс серед красивого соснового гаю, навколишнє повітря чисте, територія комплексу закрита, є охорона.

На сьогоднішній день побудовано 4 будинки, 3 з них вже здані, заселені і мешканці є власниками прав власності на своє майно. Четвертий будинок побудований, вводиться в експлуатацію і ведуться роботи з облаштування і облагородження території біля будинку. Заплановане відкриття будинку - на ранню весну. По генплану буде будівництво ще 7 будинків, де фундамент першого вже закладений. Забудова ведеться активно, в цьому ви можете переконатися, приїхавши в гості, щоб подивитися на хід будівництва.

Нова черга будівництва складається з 4х поверхових будинків, виконаних за монолітно-каркасною технологією будівництва. Стіни з керамічних блоків. Зовнішнє утеплення - комбіноване, товщина 100 мм: мінеральна вата по периметру вікон і між поверхами - вона ж виконує функцію пожежного поясу + пінополістирол. Потіміде захисний шар сітки і клею і шар декоративної штукатурки. Вікна - металопластикові, з двокамерними склопакетами і якісною фурнітурою. Вхідні двері – металеві, українського походження.

Дах - металочерепиця. Тротуари і дороги покриваються з асфальтобетону та ФЕМ.

Квартири пропонуються без ремонту і можна відразу продумувати проект з ремонтом. Без ремонту - стіни без штукатурки; пол - шліфована цементно-піщана стяжка і стеля - монолітна. Для комфорту жителів вода береться з артезіанських свердловин на глибині понад 130 м, в кожній квартирі окремий вступний щиток з двума автоматами, також передбачено індивідуальне опалення, в кожній квартирі двоконтурний газовий котел.

В ході будівництва, заселення та проживання на території комплексу також проводяться роботи в плані облагородження території, облаштування інфраструктури і виконання обіцянок мешканцям, продумується також і місце для комерційних компаній (аптеки, магазинчиків, салону краси та інших). Звичайно, це можливо при підтримці і бажанні мешканців комплексу. Облаштовано дитячий майданчик, біля будинків передбачені місця для наземної парковки. Також в будинках передбачені підсобні приміщення, щоб можна було залишати дитячі коляски, велосипеди, спортивний інвентар.

До недавнього часу повсім питанням, що стосувалися обслуговування будинків - відповідав забудовник. Але так, як ними повинні займатися незалежні і зацікавлені в добробуті комплексу люди - було створено ОСББ. Зараз щодо питань обслуговування комплексу, будинків і інших дуже важливих і життєво необхідних, займаються і відповідають саме там. Звичайно, не всі, що було заплановано, вдалося зробити відразу ж, адже є ще інші служби, в які звертається забудовник, щоб було вирішено те, що обіцяно. Відповідно це займає час, адже є різні юридичні і людські моменти, які доводиться вирішувати. Наприклад, на багатьох форумах мешканці скаржаться, що немає зупинки і не ходить обіцяна 529 маршрутка. Але переговори з перевізником ведуться з початку будівництва першого будинку, і через не велику заселеність комплексу перевізник поки не готовий продовжувати маршрут до нашої зупинки. Після якнайшвидшого заселення 4-го будинку це питання буде вирішене.

Всі виникаючі питання вирішуються, якісь повільніше, якісь- швидше, але ведуться постійно .. Наприклад - з'явилося питання подачі і чистоти води - приїжджала комісія і робила експертизу, підтвердила, що якість води відповідає нормам, підтверджено документально. Відносно цін і термінів здачі - можна розписати і подати вам інформацію, але є ще акції і розстрочка, які можуть також зацікавити, ну і звичайно ж у відділі продажів вам дадуть відповідь на всі ваші питання докладно, проконсультують і допоможуть з вибором, покажуть всю територію і варіанти квартир.

Видео ЖК Идея

ЖК Идея на карте

Цены в ЖК Идея

Ціни

  • текущие цены;
  • динамика изменения цен;
  • цены на сайте застройщика.
Смотреть цены →

Новости комплекса

05
April
2021
12
March
2020
28
February
2020

Ход строительства ЖК Идея

  • Идея
  • Идея
  • Идея
  • Идея
Смотреть динамику строительства → Все фото →

Смотрите также

powered by lun.ua
Реклама застройщиков
Получай новости и акции застройщиков
  • Новые комплексы (по понедельникам)
  • Новости застройщиков (по четвергам)
  • Динамика строительства (раз в месяц)

Поставьте галочку "Я не робот" и нажмите кнопку "Подписаться на рассылку"

Реклама
Цены в новостройках Киева
Цены Раздел содержит информацию о текущих ценах в новостройках Киева Смотреть цены Киева→
Горячие предложеня
Квартиры Киева: новостройки и вторичный
Видео новостроек Киева
Видео Раздел видео содержит презентации, ход строительства, аэросъёмку жилых комплексов Киева Смотреть видео новостроек Киева→
Популярные застройщики Каталог застройщиков →
Быстрый поиск