Новобудови

Продаж квартир в ЖК Акварель-3

Планування
Квартири
1
2
від
від
35 280 ₴
до
до
81 480 ₴
від
від
25 м²
до
до
67 м²
9 квартир
9 квартир
1-кімнатна квартира, від 35 280 ₴, 25.2 м², ЖК Акварель-3
‍35 280 ₴
‍1 400 ₴ за м2
1 кімната25.2 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 35 980 ₴, 25.7 м², ЖК Акварель-3
‍35 980 ₴
‍1 400 ₴ за м2
1 кімната25.7 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 36 260 ₴, 25.9 м², ЖК Акварель-3
‍36 260 ₴
‍1 400 ₴ за м2
1 кімната25.9 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 37 500 ₴, 25 м², ЖК Акварель-3
‍37 500 ₴
‍1 500 ₴ за м2
1 кімната25 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 37 555 ₴, 25.9 м², ЖК Акварель-3
‍37 555 ₴
‍1 450 ₴ за м2
1 кімната25.9 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 38 250 ₴, 25.5 м², ЖК Акварель-3
‍38 250 ₴
‍1 500 ₴ за м2
1 кімната25.5 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 39 285 ₴, 29.1 м², ЖК Акварель-3
‍39 285 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната29.1 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
1-кімнатна квартира, від 48 465 ₴, 35.9 м², ЖК Акварель-3
‍48 465 ₴
‍1 350 ₴ за м2
1 кімната35.9 м217 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025
2-кімнатна квартира, від 81 480 ₴, 67.9 м², ЖК Акварель-3
‍81 480 ₴
‍1 200 ₴ за м2
2 кімнати67.9 м210 із 17
узвіз Ковалевського, 7
Будинок
здано в 3 кв. 2025