1/8

КМ Forest town

Гнідин
Будинки від забудовника
від ‍1 875 650 ₴
Ціна за м2
від ‍37 750 ₴
$
Забудовник

Планування та ціни в КМ Forest town

Ціни та наявність актуальні на 6 квітня 2026
Повідомити про неточності
1-кімнатні таунхауси
49.7 – 69 м2
від ‍1 875 650 ₴
від ‍37 739 ₴ за м2
2-кімнатні таунхауси
80 – 106 м2
від ‍3 019 150 ₴
від ‍37 739 ₴ за м2
3-кімнатні будинки
135 м2
від ‍5 993 900 ₴
від ‍44 399 ₴ за м2

Розстрочка в КМ Forest town

Доступно
На 2 роки · 1-й внесок від 50%

Характеристики проекту

Ще про цей ЖК
Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося КМ Forest town?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Форест Таун .

Які квартири є в продажу в КМ Forest town в ?

У продажу 1-кімнатні таунхауси, 2-кімнатні таунхауси, 3-кімнатні будинки.

Скільки коштує метр квадратний в КМ Forest town?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍37 750 ₴.

Як купити квартиру в КМ Forest town в ?

Способи купівлі квартири в КМ Forest town: Розтермінування від забудовника.

Хто забудовник КМ Forest town в ?

Забудовником КМ Forest town є Stone House.