1/3

КМ Genesis Mountain

Верховина
Очікуємо старт продажу

Планування та ціни в КМ Genesis Mountain

Ціни та наявність актуальні на 18 липня 2025
Повідомити про неточності
1-кімнатні будинки
26 – 48 м2
від ‍1 955 150 ₴
від ‍75 198 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
2-кімнатні будинки
63 м2
від ‍4 737 450 ₴
від ‍75 198 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

КМ Genesis Mountain на мапі

Характеристики проекту

Підпишіться на старт продажів цього ЖК
Ми надішлемо лист, як тільки почнуться продажі або з'явиться нова інформація про цей ЖК
Сподобалося КМ Genesis Mountain?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Генезіс Маунтін.

Які квартири є в продажу в КМ Genesis Mountain в ?

У продажу 1-кімнатні будинки, 2-кімнатні будинки.

Скільки коштує метр квадратний в КМ Genesis Mountain?

Очікуємо старт продажу.