Будівельна виставка KyivBuild Ukrainе 2017

Контакти організаторів
Дата проведення 01.03.2017 - 03.03.2017
Місце проведення Київ, Міжнародний виставковий центр
Адреса Броварський проспект, 15
Телефон (044) 496-86-45
Email O.Veliksar@pe.com.ua
Сайт http://www.kievbuild.com.ua
Контактна особа Ольга Веліксар
Опис події

У Києві з 1 по 3 березня у МВЦ (Броварський пр., 15) на Лівобережній відбудеться 21-а Міжнародна будівельна виставка України KyivBuild Ukraine.

Організаторами виставки KyivBuild Ukrainе 2017 виступили компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія).

Уже багато років експозиція KyivBuild Ukrainе займає перше місце в календарі галузевих заходів країни, а його учасникам дає можливість почати новий будівельний сезон з новими партнерами. Міжнародна виставка KyivBuild Ukrainе - це ефективний інструмент просування будівельних, оздоблювальних матеріалів та інженерного обладнання на український ринок.


Ділова програма виставки

Виставка KyivBuild Ukrainе щорічно стає ефективним майданчиком для проведення цілого ряду профільних заходів. Центральною подією ділової програми цього року стане Будівельний конгрес «УКРАЇНА - БУДІВЕЛЬНИЙ БУМ неминучий: ДЕРЖАВА, МІСЦЕВІ ГРОМАДИ, БІЗНЕС», який відкриє виставку 1 березня. Даний захід розбите на 6 секцій і буде проходити протягом 3 днів. Генеральним організатором Конгресу виступає Всеукраїнський Союз виробників будівельних матеріалів, КСУ та інші впливові профільні організації будівельної сфери.

Секції Будівельного Конгресу:
 • Ринковий нагляд (організатори: Асоціація міст України, ВГО "Клуб мерів", ДАБК);
 • ТППУ - вітчизняний омбудсмен: Рейдерство. Протидія (організатор ТППУ);
 • Зміни в законодавстві. Недобудови (організатор КСУ);
 • Надракористування. Доступ (організовує ФРУ і Геонадра);
 • "Хрущовки". Орендне житло (організатор СПУ);
 • Фасади - 2017 (організатор журнал Profbuild).

Масштабною подією другого дня стане ІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ З'ЇЗД ДИСТРИБ'ЮТОРІВ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ (організатори: Всеукраїнський союз виробників будматеріалів і Європейська асоціація дистриб'юторів будматеріалів) і Форум зеленого будівництва: «ВСЕ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ». У роботі з'їзду візьмуть участь торгові компанії, дилери та дистриб'ютори, виробники, які працюють на ринку будівельних матеріалів з усіх регіонів України, а також представники національних асоціацій дистриб'юторів із західних країн. Організатори підготували особливу програму. З найцікавішими доповідями виступлять провідні фахівці будівельної сфери.

Організатори даного заходу планують привернути увагу учасників виставки до наступних актуальних тем:

 • BIM-технології: перспективи в Україні (організатори: Всеукраїнський союз виробників будматеріалів і Компанія "Будівництво - сучасні технології");
 • Будівельна кераміка - 2017 (організатор Всеукраїнський союз виробників будматеріалів);
 • Сухі будівельні суміші - 2017 (організатор журнал Profbuild).

Звертаємо Вашу увагу, що з метою розвитку бізнесу для представників будівельної сфери організаторами розроблено спеціальну програму«Бізнес-Контакт». В рамках цієї програми будуть організовані зустрічі учасників з цільовими відвідувачами: керівниками і спеціалістами провідних компаній ринку. Девелопери, архітектори, головні інженери проектів зможуть отримати корисні і продуктивні контакти, беручи участь в ній.

Отже, виставка професіоналів будіндустрії KyivBuild Ukrainе запрошує Вас з 1 по 3 березня за адресою: м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15 (метро «Лівобережна») скористатися унікальною можливістю розширити горизонти партнерства з провідними гравцями ринку, познайомитися з сучасними технологіями виробництва будматеріалів, розширити коло потенційних покупців, знайти галузевих партнерів.

До зустрічі на KyivBuild Ukrainе 2017!

Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →