Нерухомість від забудовників

ЖК Центральний

Архів
Забудовник САД
Регіон Донецька
Місто Донецьк, Київський район
Адреса просп. Панфілова, 21
Стан архів
Клас комфорт
Інфраструктура паркінг, дитячий садочок, школа, зупинка транспорту 500 м.

Опис ЖК Центральний

Житловий комплекс «Центральний» - найбільший будівельно-інвестиційний проект в Донецькій області. Комплексне проектування припускає автономність нового мікрорайону, де для мешканців вже побудовано все необхідне, включаючи торговий центр і дворівневий підземний паркінг на 585 машиномісць. На поверхні паркінгу загальною площею близько 9 тис. м2 упорядковані зони відпочинку з дитячими та спортивними майданчиками.

Зараз в житловому комплексі «Центральний» на території 4 га вже побудовані шість 17-ти поверхових житлових будинки та об'єкти соціально-побутової інфраструктури. Останній етап будівництва - житловий будинок №2, який завершить ансамбль житлового комплексу «Центральний». Враховуючи побажання потенційних покупців, в новому будинку будуть 1-но, 2-х, 3-х кімнатні квартири площею від 48 до 102 м2. Всього в будинку буде 160 квартир вільного планування, з яких більша частина 1-а й 2-х, кімнатні квартири.

Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією із застосуванням найсучасніших технологій і матеріалів. Будівля буде оснащена інноваційною системою навісних вентильованих фасадів, яка дає економію тепла до 37% порівняно із звичайними облицювальними системами, і автономною даховою котельнею.

ЖК Центральний на карті

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама