City of Dreams

Новобудови City of Dreams

будує з 2015
cityofdreams.ua
10 проєктів
будується
6 проєктів
реалізовано
Усі міста
Львів
Чернівці
Кам'янець-Подільський
Запитів

Поточні проекти

11 проєктів

Реалізовані проекти

5 проєктів

Про будівельну компанію City of Dreams

Будівельна компанія City of Dreams почала свою діяльність на українському ринку нерухомості у 2015 році. Однак спілка вже встигла реалізувати декілька масштабних проектів на території Західної України. Зокрема, серед реалізованих проєктів забудовника, житлові комплекси у Львові, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському.

Компанія City Of Dreams охоплює інвестиційні, виробничі компанії та кооперативні організації, серед яких пилорама й заводи з виробництва цегли, металоконструкцій і бетонних блоків, а також генпідрядна компанія. Завдяки цьому девелопер пропонує клієнтам весь цикл будівельних послуг від виробництва матеріалів до будівництва та продажу об'єктів, а також гарантує високу якість об'єктів, запроєктованих фахівцями власної дизайнерської компанії.

Для компанії розробка проєкту — це не лише  його зовнішній вигляд, хоча і він завжди оригінальний, створений з урахуванням ландшафту та загального вигляду території, але й місце розташування об'єкта, адже від цього залежить краєвид, який впродовж багатьох років бачитимуть з вікон квартир клієнти.

Реалізуючи нові проекти, компанія City of Dreams власноруч розробляє проєктування прилеглих територій, об'єктів інфраструктури, ландшафтний дизайн, супровід проектної документації та авторський нагляд. 

Компанія сповідує індивідуальний підхід до проектування території, однак головним пріоритетом City of Dreams назавжди залишається створення мультифункціонального та комфортного житлового простору.

Також цього забудовника називають Сіті оф Дримс