Агентство нерухомості "Аспект"

Полтава, вул. Леніна, 106, оф. 20

(067) 531-15-88, (066) 976-60-, (063) 290-07-12

aspekt_poltava@ukr.net

«Аспект» - агентство нерухомості в Полтаві, має більш ніж 11-ти річний досвід роботи на ринку нерухомості. Компанія надає якісні послуги з купівлі, продажу та оренди житлової, комерційної, заміської нерухомості з 2002 года. Агентство по нерухомості «Аспект» входить в руководство группи компаній Alliance Realty Group, і є надійним партнером, готовим завжди допомогти експертною радою, надати послуги високого рівня.

 Послуги агентства нерухомості:

- Продаж квартир в Полтаві і Полтавській області. Співробітники агентства нерухомості в Полтаві "Аспект" працює чесно, укладаючи договори тільки з власником квартири, самостійно, безкоштовно для клієнтів проводить рекламну компанію об'єкта, підбирає кращого покупця і проводить операцію купівлі-продажу з її юридичною підтримкою.

- Обмін квартир в Полтаві і Полтавській області. Маючи досвід роботи більше 11-років, агентство нерухомості в Полтаві "Аспект" успішно проводить операції з обміну житла в Полтаві і області, проводячи подібні угоди як сукупність продажу одного об'єкта нерухомості з одночасною купівлею іншого.

- Продаж заміської нерухомості. Не секрет, що процес угод по заміській нерухомості займає більше часу, ніж продаж квартир в Полтаві. Цей ринок має помітну сезонність, оскільки продажі заміської нерухомості активізуються навесні, починаючи з березня, і знижуються восени, у вересні. Що вимагає з боку агентства кропіткої роботи та кваліфікації ріелтора при підході до процесу продажу.

- Продаж і оренда комерційної нерухомості. Наше агентство нерухомості в Полтаві допоможе вам продати, купити або орендувати комерційну нерухомість. Офіс, магазин, склад, ресторан і приміщення будь-якого призначення в Полтаві - фахівці нашого агентства нерухомості допоможуть здати, зняти, купити, продати приміщення в оптимальні терміни.
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук