Про сайт

Ідея

Проект "Нерухомість від забудовників" (zabudovnyk.com.ua) створено для надання інформації про квартири в новобудовах, житлових комплексах, котеджні містечка. Основна ідея порталу - створити агрегатор новин забудовників, та галузі нерухомості вцілому. Це дозволить користувачеві в одному місці отримати інформацію по всіх житлових комплексах, які його цікавлять.

Реалізація

Для втілення ідеї, виконано 2 задачі:

  • 1 - публікація новин забудовників. Дана задача вирішується за рахунок тісної співпраці із забудовниками. Для цього на порталі створено можливість додавання новин і об'єктів нерухомості, підтримка актуальності цієї інформації самими забудовниками. Схему такої взаємодії можна подивитися на сторінці "Як це працює".
  • 2 - оперативна доставка інформації користувачам. На порталі розроблено зручну систему доставки новин. Користувачі на свій вибір можуть вибрати спосіб отримання та їх періодичність: електронною поштою, RSS, через соціальні мережі.
Контент та аудиторія

Ми намагалися максимально зручно надати користувачам інформацію про новобудови, що будуються або вже здані в експлуатацію. Для отримання необхідних даних передбачені різні форми представлення інформації: каталог, карта та список комплексів (дерево).

Для пошуку нерухомості створено різноманітні фільтри, які дозволяють відображати та сортувати інформацію по регіону чи типу об'єкту нерухомості.

Сайт буде цікавим покупцям нерухомості для вибору майбутньої оселі, моніторингу актуальних тенденцій розвитку ринку.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →