Новобудови Одеси

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Райони та мікрорайони
102 житлові комплекси

Новобудови Одеси

Якщо ви все життя мріяли жити на узбережжі моря та зараз плануєте купити квартиру в новобудові, Одеса – місто, яке вартує вашої уваги при купівлі житла. Окрім того, що знаходиться це місто на узбережжі Чорного моря, воно вразить вас своїм колоритом. Той, хто хоч раз в житті побував в Одесі, закохується в неї назавжди.

Які пропозиції існують на первинному ринку Одеси?

Здебільшого у ЖК Одеси продаються квартири класу комфорт. Також можна купити нерухомість класу економ, бізнес та еліт. Таким чином, є пропозиції на будь-який бюджет.

У ЖК Одеси можна знайти квартири з різною кількістю кімнат. Більшість – однокімнатні та двокімнатні апартаменти. Багато і трикімнатних квартир. Знайти житло з чотирма, п’ятьма і більше кімнат на ринку Південної Пальміри складніше, однак воно також існує.

У більшості квартир в новобудовах кімнати є ізольованими. На ринку також можна знайти смарт-квартири, студії та багаторівневі житлові приміщення.

Якщо Ви бажаєте купити квартиру від забудовника, Одеса – місто у якому можна надійно вкласти кошти. Багато житлових комплексів у Перлині Чорного моря вже добудовані та введені в експлуатацію. Звичайно, купівля такої квартири обійдеться дорожче, ніж придбання житла на етапі котловану або будівництва. Але ви зможете загалом оглянути готову квартиру та ЖК. Це особливо важливо, якщо ви плануєте купувати квартиру для життя. Окрім цього, купуючи готове житло, можна не перейматись, що будинок не буде добудованим, або його побудують не вчасно, чи затримають введення в експлуатацію. Тим більше, що в Одесі терміни введення ЖК в експлуатацію переносять досить часто.

У більшості новобудов Одеси квартири продаються без ремонту. Однак у місті також є пропозиції з різними видами виконаних ремонтних робіт. Крім цього, у багатьох новобудовах передбачені готові квартири «під ключ», чим може похвалитись не кожне українське місто.

Практично усі новобудови Південної Пальміри – багатоповерхові будинки. Є у місті декілька клубних будинків, а ось котеджів та таунхаусів – мало.

Де розташована більшість новобудов та чому?

Більшість новобудов розташована неподалік від моря. Чи варто пояснювати, чому? Крім того, що Одеса – відомий історичний, культурний та промисловий центр, в першу чергу це здравниця та туристична цікавинка. Багато людей бажають купити житло біля моря, для життя у казковому місці, або щоб щороку приїжджати сюди на відпочинок. Деякі інвестори розглядають купівлю нової квартири у новобудові Південної Пальміри як вигідний фінансовий вклад – у теплу пору року таке житло можна здавати в оренду приїжджим та заробляти на цьому. 

Якщо поглянути на карту Одеси, стане зрозуміло, що нові ЖК розкидані по всьому місту. Список комплексів постійно поповнюється. Поки у відносній близькості до моря є місце під нерухомість, регулярно з’являтимуться новобудови у Південній Пальмірі. На сьогоднішній день ще можна вкласти кошти у житло на етапі будівництва та купити квартиру в новобудові Одеси недорого.

Які зручності передбачені у новобудовах?

Новобуд – будинок, зведений із сучасних, надійних та вогнетривких матеріалів. Якщо у новобудові трапиться займання вогню, вірогідність, що це призведе до серйозної пожежі є набагато меншою, ніж при займанні старого будинку. Крім того, новобудови облаштовані пожежними сигнальними системами та засобами захисту. В цих будинках в цілому добре продумана система безпеки: відеонагляд, охорона, закриті двори та паркінги. Мешканці нових комплексів можуть не хвилюватись за безпеку своїх дітей та майна.

У ЖК реалізовані затишні місця для дозвілля. Це зелені насадження, альтанки та лавочки, спортивні та дитячі майданчики, прогулянкові доріжки. Внутрішні двори більшості комплексів вільні від автомобілів, завдяки чому тут є багато вільного місця та хороша екологічна ситуація.

Деякі новобудови вирізняються цікавим інтер’єром та екстер’єром. Тут передбачені різноманітні «фішки»: оглядові майданчики, приватні школи та дитячі садки, басейни, місця, де можна позасмагати та ін.

Вигода від купівлі квартири в новобудові

Можна заробляти гроші в Одесі, купуючи квартири в новобудовах. Продаж такого житла може принести значний дохід. Особливо, якщо інвестор придбав квартиру на етапі будівництва, коли вона коштувала значно менше, ніж у готовому будинку.

Квартиру в Одесі завжди можна вигідно здати в оренду. Ціна на оренду житла в місті виростають з настанням теплого сезону, коли сюди приїжджають натовпи туристів.

Багатьом власникам квартир замовлення на оренду житла на літо надходять взимку. Можна створити непоганий бізнес. купивши декілька апартаментів у відносній близькості від моря. З цією метою квартири в новобудовах Перлини Чорного моря часто купують мешканці інших міст. У якості бонусу, вони отримують будинок біля моря, куди можна приїхати на відпочинок. Багато людей взагалі переїжджають в Одесу на постійне місце проживання, оскільки це місто вабить своєю атмосферою.

Загальна інформація про ціни на квартири та податки на купівлю

Ціна квартири в Одесі залежить в першу чергу від того, наскільки далеко вона розташована від моря. Зазвичай, вартість квартири у межах пішої доступності від пляжу вища, ніж на околиці міста. Ціни на квартири також залежать від класу комплексу, поверху, зручностей та інших факторів.

Не зважаючи на те, що Одеса – курортне місто, тут є багато пропозицій на будь-який гаманець. В Південній Пальмірі можна знайти квартиру, яка коштуватиме значно дешевше, ніж в Києві, Харкові, Львові та інших великих містах України. Тим не менш, в Одесі є і дорогі апартаменти в престижних житлових комплексах.

Якщо ви не вперше купуєте квартиру, вам доведеться сплатити податок – 1% від її вартості плюс 1% в Пенсійний фонд. Якщо ви здійснюєте купівлю вперше, то отримуєте податкове відрахування. Певні категорії громадян України звільняються від податку на купівлю житла. Це учасники Антитерористичної операції на сході України, діти-сироти та інваліди, ветерани Другої світової війни та інші.

Ціни на новобудови в інших містах

Авангардвід ‍32 133 ₴ / м2
Крижанівкавід ‍29 525 ₴ / м2
Лиманкавід ‍28 950 ₴ / м2
Фонтанкавід ‍28 320 ₴ / м2
Таїровевід ‍29 900 ₴ / м2
Нова Долинавід ‍17 600 ₴ / м2
Ілічанкавід ‍24 175 ₴ / м2
Великодолинськевід ‍17 225 ₴ / м2
Молодіжневід ‍18 700 ₴ / м2
Южневід ‍25 714 ₴ / м2
Миколаїввід ‍30 935 ₴ / м2