STIKON

Новобудови STIKON

будує з 1967
stikon.od.ua
3 проєкти
будується
11 проєктів
реалізовано

Поточні проекти

4 проєкти

Реалізовані проекти

10 проєктів

Про будівельну компанію STIKON

Будівельна компанія Стікона розпочала свою діяльність у 1967 році в Одесі. За десятки років успішної діяльності забудовнику вдалося побудувати понад 60 будівель загальною площею понад 2 5 млн метрів.

У 2008 році будівельна компанія стала володаркою престижного міжнародного сертифікату якості ISO 9001, який дозволяє займатися будівництвом об"єктів не тільки в Україні, але і закордоном.

Забудовник сповідує філософію соціальної відповідальності, а саме — дотримання прав та інтересів інвестора на ринку житлової нерухомості. Будівельна компанія Стікон гарантує професійний фаховий підхід до обслуговування клієнтів.

Важливою складовою діяльності забудовника є його соціальна діяльність. Компанія організувала будівництво притулку і лікарні для дітей Світанок, займалася реставрацією міської лікарні, побудувала Спасо-Преображенський собор, займалася укріпленням фундамента Оперного театру, успішно виконала роботи з відновлення Воронцовського маяка.

Будівельна компанія Стікон — це колектив фахівців, лідерів, знавців своєї справи, які постійно покращують якість своєї роботи.

Діяльність забудовника відзначена низкою нагород та відзнак. Компанія є переможцем конкурсу Будівельні компанії-лідери нової України, а в 2007 році отримала Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у будівництво житлових, соціальних і промислових об"єктів.

В 2019 году 2 комплекса забудовника стали лауреатами международного конкурса European Property Awards.

Стікон будує житло, у якому хочеться жити!

Також цього забудовника називають Стікон