Новобудови

Продаж квартир в POLARIS Home&Plaza

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
52 825 ₴
до
до
115 827 ₴
від
від
41 м²
до
до
92 м²
17 квартир
17 квартир
1-кімнатна квартира, від 52 825 ₴, 41.66 м², POLARIS Home&Plaza
‍52 825 ₴
‍1 268 ₴ за м2
1 кімната41.66 м210 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 83 648 ₴, 66.23 м², POLARIS Home&Plaza
‍83 648 ₴
‍1 263 ₴ за м2
2 кімнати66.23 м222 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍83 648 ₴
‍1 263 ₴ за м2
2 кімнати66.23 м216 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍83 648 ₴
‍1 263 ₴ за м2
2 кімнати66.23 м220 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
2-кімнатна квартира, від 87 177 ₴, 64.48 м², POLARIS Home&Plaza
‍87 177 ₴
‍1 352 ₴ за м2
2 кімнати64.48 м25 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 92 889 ₴, 74.43 м², POLARIS Home&Plaza
‍92 889 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати74.43 м222 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 93 825 ₴, 75.18 м², POLARIS Home&Plaza
‍93 825 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати75.18 м222 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 96 884 ₴, 71.66 м², POLARIS Home&Plaza
‍96 884 ₴
‍1 352 ₴ за м2
2 кімнати71.66 м219 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍96 884 ₴
‍1 352 ₴ за м2
2 кімнати71.66 м211 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 100 065 ₴, 74.84 м², POLARIS Home&Plaza
‍100 065 ₴
‍1 337 ₴ за м2
3 кімнати74.84 м222 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 100 345 ₴, 79.45 м², POLARIS Home&Plaza
‍100 345 ₴
‍1 263 ₴ за м2
2 кімнати79.45 м217 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 104 220 ₴, 83.51 м², POLARIS Home&Plaza
‍104 220 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати83.51 м216 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍104 220 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати83.51 м23 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍104 220 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати83.51 м220 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍104 220 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати83.51 м213 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
‍104 220 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати83.51 м210 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 115 827 ₴, 92.81 м², POLARIS Home&Plaza
‍115 827 ₴
‍1 248 ₴ за м2
3 кімнати92.81 м21 із 24
вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023