Новобудови

Продаж квартир в ЖК OK'LAND

Планування
Квартири
2
3
4+
від
від
4 505 386 ₴
до
до
9 098 272 ₴
від
від
75 м²
до
до
147 м²
12 квартир
12 квартир
2-кімнатна квартира, від 4 505 386 ₴, 75.9 м², ЖК OK'LAND
‍4 505 386 ₴
‍59 359 ₴ за м2
2 кімнати75.9 м225 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Б
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 4 517 257 ₴, 76.1 м², ЖК OK'LAND
‍4 517 257 ₴
‍59 359 ₴ за м2
2 кімнати76.1 м224 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Б
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 5 164 276 ₴, 78.3 м², ЖК OK'LAND
‍5 164 276 ₴
‍65 955 ₴ за м2
2 кімнати78.3 м226 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Г
Будинок 1
здано в 1 кв. 2025
3-кімнатна квартира, від 5 412 926 ₴, 84.9 м², ЖК OK'LAND
‍5 412 926 ₴
‍63 756 ₴ за м2
3 кімнати84.9 м223 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Г
Будинок 1
здано в 1 кв. 2025
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
3-кімнатна квартира, від 5 630 358 ₴, 98.5 м², ЖК OK'LAND
‍5 630 358 ₴
‍57 161 ₴ за м2
3 кімнати98.5 м226 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Б
Будинок 2
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 5 761 828 ₴, 100.8 м², ЖК OK'LAND
‍5 761 828 ₴
‍57 161 ₴ за м2
3 кімнати100.8 м226 із 26
проспект Повітряних Сил, 56
Будинок 3
здано в 2 кв. 2023
2-кімнатна квартира, від 5 836 138 ₴, 102.1 м², ЖК OK'LAND
‍5 836 138 ₴
‍57 161 ₴ за м2
2 кімнати102.1 м224 із 26
проспект Повітряних Сил, 56
Будинок 3
здано в 2 кв. 2023
3-кімнатна квартира, від 6 267 263 ₴, 98.3 м², ЖК OK'LAND
‍6 267 263 ₴
‍63 756 ₴ за м2
3 кімнати98.3 м226 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Г
Будинок 1
здано в 1 кв. 2025
2-кімнатна квартира, від 6 484 036 ₴, 101.7 м², ЖК OK'LAND
‍6 484 036 ₴
‍63 756 ₴ за м2
2 кімнати101.7 м224 із 26
проспект Повітряних Сил, 56-Г
Будинок 1
здано в 1 кв. 2025
3-кімнатна квартира, від 6 490 411 ₴, 101.8 м², ЖК OK'LAND
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍6 490 411 ₴
‍63 756 ₴ за м2
3 кімнати101.8 м213 із 26
проспект Повітряних Сил, 56
Будинок 3
здано в 2 кв. 2023
5-кімнатна квартира, від 9 067 493 ₴, 147.3 м², ЖК OK'LAND
‍9 067 493 ₴
‍61 558 ₴ за м2
5 кімнат147.3 м223 із 26
проспект Повітряних Сил, 56
Будинок 3
здано в 2 кв. 2023
5-кімнатна квартира, від 9 098 272 ₴, 147.8 м², ЖК OK'LAND
‍9 098 272 ₴
‍61 558 ₴ за м2
5 кімнат147.8 м225 із 26
проспект Повітряних Сил, 56
Будинок 3
здано в 2 кв. 2023