Новобудови

Продаж квартир в ЖК Grand Hills

Планування
Квартири
Студія
1
2
3
від
від
60 180 ₴
до
до
290 400 ₴
від
від
35 м²
до
до
105 м²
19 квартир
19 квартир
Студія, від 60 180 ₴, 35.4 м², ЖК Grand Hills
‍60 180 ₴
‍1 700 ₴ за м2
1 кімната35.4 м22 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 63 000 ₴, 35 м², ЖК Grand Hills
‍63 000 ₴
‍1 800 ₴ за м2
1 кімната35 м22 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 63 000 ₴, 35 м², ЖК Grand Hills
‍63 000 ₴
‍1 800 ₴ за м2
1 кімната35 м24 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 63 000 ₴, 35 м², ЖК Grand Hills
‍63 000 ₴
‍1 800 ₴ за м2
1 кімната35 м25 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
Студія, від 64 260 ₴, 35.7 м², ЖК Grand Hills
‍64 260 ₴
‍1 800 ₴ за м2
1 кімната35.7 м24 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 64 750 ₴, 37 м², ЖК Grand Hills
‍64 750 ₴
‍1 750 ₴ за м2
1 кімната37 м21 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 71 920 ₴, 49.6 м², ЖК Grand Hills
‍71 920 ₴
‍1 450 ₴ за м2
1 кімната49.6 м21 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 93 728 ₴, 54.1 м², ЖК Grand Hills
‍93 728 ₴
‍1 732 ₴ за м2
1 кімната54.1 м22 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 116 914 ₴, 73.3 м², ЖК Grand Hills
‍116 914 ₴
‍1 595 ₴ за м2
2 кімнати73.3 м23 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 118 950 ₴, 79.3 м², ЖК Grand Hills
‍118 950 ₴
‍1 500 ₴ за м2
2 кімнати79.3 м24 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 155 400 ₴, 84 м², ЖК Grand Hills
‍155 400 ₴
‍1 850 ₴ за м2
1 кімната84 м27 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 160 580 ₴, 103.6 м², ЖК Grand Hills
‍160 580 ₴
‍1 550 ₴ за м2
2 кімнати103.6 м25 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 164 808 ₴, 87.2 м², ЖК Grand Hills
‍164 808 ₴
‍1 890 ₴ за м2
2 кімнати87.2 м28 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
3-кімнатна квартира, від 178 500 ₴, 105 м², ЖК Grand Hills
‍178 500 ₴
‍1 700 ₴ за м2
3 кімнати105 м27 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 185 220 ₴, 102.9 м², ЖК Grand Hills
‍185 220 ₴
‍1 800 ₴ за м2
2 кімнати102.9 м23 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 228 900 ₴, 76.3 м², ЖК Grand Hills
‍228 900 ₴
‍3 000 ₴ за м2
2 кімнати76.3 м28 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 239 120 ₴, 78.4 м², ЖК Grand Hills
‍239 120 ₴
‍3 050 ₴ за м2
1 кімната78.4 м28 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
3-кімнатна квартира, від 288 420 ₴, 101.2 м², ЖК Grand Hills
‍288 420 ₴
‍2 850 ₴ за м2
3 кімнати101.2 м28 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024
2-кімнатна квартира, від 290 400 ₴, 96.8 м², ЖК Grand Hills
‍290 400 ₴
‍3 000 ₴ за м2
2 кімнати96.8 м23 із 8
вул. Мальовнича, 2
Будинок
здано в 4 кв. 2024