Таунхауси WhiteTown

Білогородка
вул. Спаська, 14а
Будинки від забудовника
від ‍2 086 750 ₴
Ціна за м2
від ‍23 200 ₴
$

Планування та ціни в Таунхауси WhiteTown

Ціни та наявність актуальні на 24 квітня 2026
Повідомити про неточності
2-кімнатні таунхауси
90 м2
від ‍2 086 750 ₴
від ‍23 186 ₴ за м2
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.

Таунхауси WhiteTown на мапі

Іпотека в Таунхауси WhiteTown

єВідновлення

Сертифікат на придбання нерухомості

Характеристики проекту

Підпишіться на оновлення цього ЖК
Ми надішлемо листа, як тільки оновими ціни, статус та хід будівництва, додамо планування чи дізнаємося ще щось корисне про цей ЖК.
Сподобалося Таунхауси WhiteTown?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Також цей ЖК називають Вайт Таун.

Яка адреса Таунхауси WhiteTown?

вул. Спаська, 14а.

Які квартири є в продажу в Таунхауси WhiteTown в ?

У продажу 2-кімнатні таунхауси.

Скільки коштує метр квадратний в Таунхауси WhiteTown?

Метр квадратний в цьому комплексі коштує від ‍23 200 ₴.

Як купити квартиру в Таунхауси WhiteTown в ?

Способи купівлі квартири в Таунхауси WhiteTown: єВідновлення.