1/13

Таунхауси Sвій Dім 2 - 2-кімнатний таунхаус квартира на 55.79м2 - Планування

вул. Лютнева
Продаж будинків у , Бучанський район, Таунхауси Sвій Dім 2
‍‍3 530 600 ₴
$
Доступна розстрочка
55.79 м2
площа будинку
площа
Тип будинку
Тип будинку
Таунхаус
Кількість кімнат
Кімнати
2 кімнати
Актуально на
Актуально на
22 квітня 2026
Завантажте план будинку
Зручно зберегти його на телефоні та взяти в відділ продажу.
Таунхауси Sвій Dім 2
відділ продажу
відділ продажу

Будинок та розташування

Зв'яжіться з відділом продажів

Таунхауси Sвій Dім 2
Отдел продаж
Отдел продаж

Розстрочка в Таунхауси Sвій Dім 2

Доступно
На 1 рік · 1-й внесок від 30%

Іпотека на купівлю нерухомості

Іпотека "єОселя"

На 1-20 років · 1-й внесок від 10-20% · 3-7% річних

єВідновлення

Сертифікат на придбання нерухомості
Сподобався цей будинок?
Додайте до обраного, аби не загубити або надішліть посилання тому, хто допомагає вам з обранням житла

Інші планування в Таунхауси Sвій Dім 2

3-кімнатний таунхаус
2-кімнатний таунхаус

Другие 2-кімнатні таунхауси у забудовників Smart Development

2-кімнатний таунхаус, від 2 808 250 ₴, 55.41 м², Таунхауси New Smart 16
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍2 808 250 ₴
‍50 681 ₴ за м2
2 кімнати55.41 м2
Таунхауси New Smart 16
вул. Пушкіна, 45, 47, 49
2-кімнатний таунхаус, від 2 783 800 ₴, 57.22 м², Таунхауси Sвій Dім 3
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍2 783 800 ₴
‍48 651 ₴ за м2
2 кімнати57.22 м2
Таунхауси Sвій Dім 3
вул. Оборони
2-кімнатний таунхаус, від 3 267 750 ₴, 63.91 м², Таунхауси New Smart 16
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍3 267 750 ₴
‍51 130 ₴ за м2
2 кімнати63.91 м2
Таунхауси New Smart 16
вул. Пушкіна, 45, 47, 49
2-кімнатний таунхаус, від 3 457 800 ₴, 65.73 м², Таунхауси New Smart 16
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍3 457 800 ₴
‍52 606 ₴ за м2
2 кімнати65.73 м2
Таунхауси New Smart 16
вул. Пушкіна, 45, 47, 49
2-кімнатний таунхаус, від 3 182 950 ₴, 66.75 м², Таунхауси Sвій Dім 3
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍3 182 950 ₴
‍47 685 ₴ за м2
2 кімнати66.75 м2
Таунхауси Sвій Dім 3
вул. Оборони
2-кімнатний таунхаус, від 3 538 400 ₴, 69.16 м², Таунхауси Sвій Dім 2
від ‍3 538 400 ₴
‍51 163 ₴ за м2
2 кімнати69.16 м2
Таунхауси Sвій Dім 2
вул. Лютнева
2-кімнатний таунхаус, від 3 778 350 ₴, 74.0 м², Таунхауси New Smart 16
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍3 778 350 ₴
‍51 059 ₴ за м2
2 кімнати74 м2
Таунхауси New Smart 16
вул. Пушкіна, 45, 47, 49
2-кімнатний таунхаус, від 3 658 500 ₴, 80.25 м², Таунхауси Sвій Dім 3
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
від ‍3 658 500 ₴
‍45 589 ₴ за м2
2 кімнати80.25 м2
Таунхауси Sвій Dім 3
вул. Оборони