VAMBUD

Новобудови VAMBUD

будує з 2006
vambud.com.ua
8 проєктів
будується
9 проєктів
реалізовано
Усі міста
Івано-Франківськ
Вовчинець

Поточні проекти

9 проєктів

Реалізовані проекти

8 проєктів

Про будівельну компанію VAMBUD

Будівельна компанія Вамбуд розпочала свою діяльність на ринку житлової та комерційної нерухомості у 2006 році. Забудовнику вдалося здобути добре ім'я та довіру інвесторів і партнерів. Сьогодні Вамбуд є одним із найбільш відповідальних забудовників в Івано-Франківську.

Висококваліфіковані співробітники забезпечать проведення повного циклу будівництва житлових об'єктів, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки та затвердження проєктно-кошторисної документації, завершуючи продажем нерухомості. Головною перевагою будівельної компанії Вамбуд є чітке дотримання термінів будівництва та своєчасна здача об'єктів в експлуатацію.

Діяльність забудовника відзначена низкою нагород і відзнак. Зокрема, у 2007 році компанія Вамбуд долучилася до Івано-Франківської асоціації забудовників.

У розпорядженні компанії - власна промислова база, автотранспорт, будівельні машини та механізми. Розширюючи свою діяльність, кожного року забудовник розширює також коло своїх працівників і партнерів. Команда Вамбуд — це професійні, активні, мотивовані співробітники з величезним досвідом, які сумлінно виконують свої обов’язки.

Сьогодні будівельна компанія Вамбуд — це:

  • якість та увага до кожної дрібниці
  • надійний забудовник з багатолітнім досвідом діяльності
  • житло, у якому кожен почуватиме себе затишно
  • доброустрій та інфраструктура.

Вамбуд — це якісне житло для всієї родини!

Також цього забудовника називають ВАМБУД