Svarog Development

Новобудови Svarog Development

будує з 2020
svarog.in.ua
2 проєкти
будується
0 проєктів
реалізовано

Поточні проекти

2 проєкти

Про будівельну компанію Svarog Development

Svarog Development є командою однодумців, які займаються девелопментом нерухомості поза рамками середньостатистичних запитів. Компанія створює особливий простір для життя. 

Назва фірми походить від імені слов'янського бога вогню і сімейного вогнища Сварога. А ще SVAROG це: 

  • Security - безпека,
  • Value - цінність,
  • Absolute - безумовність,
  • Rapidity - стрімкість,
  • Originality - оригінальність,
  • Gain - досвід.

У компанії переконаі, що безпека створює цінність, а безумовність і стрімкість в роботі допомагають бути оригінальними і збагачують досвід.

Люди хочуть мешкати у красивих будинках, гуляти зеленими доріжками, насолоджуватися хорошим сервісом і бути впевненими у майбутньому. Мета компанії полягає у тому, аби створити найвищий рівень комфорту, продумані до дрібниць нові проєкти: від ідеї до останнього цвяха, щоб побудувати житло Вашої мрії!

Спілка створює житло, яке задовольняє всі потреби сучасної людини. Здоров'я, спокій і самореалізація - це ті основні орієнтири, які є визначальними у діяльності Svarog Development. Спілка цілковито поділяє філософію людей, які прагнуть взяти максимум від життя. Саме тому місія компанії полягає у популяризації ідеї нової міського середовища, простору, в якому хочеться жити і працювати.

Svarog Development формує нові тенденції і визначає стандарти індустрії будівництва. Стратегія компанії полягає в пошуку і реалізації нових ринкових сегментів, а також в розробці і адаптації інноваційних девелоперських проєктів.

Svarog - це не про компанію, Svarog - це про людей!