Standard Development

Standard Development

Будує житло з 2008
від ‍51 000 ₴ / м2

Новобудови Standard Development  1 об'єкт в продаже

ЖК Chalet
від ‍51 000 ₴ / м2
Здача: 4 кв. 2024
Київ, вул. Львівська, 18б

Всі ЖК Standard Development на мапі

Будує житлові комплекси в Києві

Проєкти з проданими квартирами  2 об'єкти

ЖК Нагірний
Здано в 4 кв. 2013
Київ, вул. Нагірна, 15
ЖК Campus
Здано в 4 кв. 2017
Київ, вул. Польова, 38

Про будівельну компанію Standard Development

Девелоперська компанія Standard Development спеціалізується на інвестиційній діяльності у сфері будівництва житлової нерухомості України. Ключовими принципами діяльності Standard Development є прозорість, точність, інноваційність і технологічність.

Плануючи та споруджуючи будівлі, спілка використовує найкращі високоякісні технології. Основою і відправною точкою кожного проєкту спілки є потреби клієнта. Відтак, всі об’єкти об’єднані однією метою – забезпечити максимальний комфорт із врахуванням сучасного світового досвіду. Прозорість схем інвестування, руху грошових коштів у процесі будівництва дозволяє клієнтам компанії бути впевненими у своєчасному виконанні договорів. Відповідальність для Standard Development є перш за все відповідністю очікувань клієнта одержаному результату щодо якості продукту і терміну введення будівель в експлуатацію. Standard Development входить до групи компаній, серед яких ТОВ «Стандарт».  

В Україні компанія здійснює інвестиційну діяльність через корпоративний інвестиційний фонд “Ю.Ді.Джи.”. Спеціалізація інвестиційного фонду полягає у фінансуванні проєктів з будівництва об’єктів нерухомості, житлових комплексів, багатоповерхових житлових будинків, готельних комплексів, офісних центрів, торговельно-розважальних центрів тощо. Фонд бере участь в інвестуванні об’єктів, має значний вплив на формування ідеології проекту, залучає до співпраці з забудовниками найкращих архітекторів та консультантів.

Компанія є членом спільноти Ukrainian Building Community.

Також цього забудовника називають Стандарт Девелопмент